Wpis z mikrobloga

@foster1: Mam takie cudo, ale kupione kilka lat temu. Bez licznika i juz kilka razy upadlo, ale nadal dziala. Mozna rozkrecic. Nie wiem wgl. do czego zostalo stworzone, ale uzywam, gdy moje palce/dlonie sa "zmeczone". To je troche rozluznia.
Ogolnie jest ciekawe. Trzeba dopasowac ruchy, aby osiagac wyniki. Osoby zaczynajace moga miec problem :)
Jeszcze rozkrecenie na poczatku wymagalo sznureczka, ale po jakims czasie dlonia mozna to rozkrecic.
  • Odpowiedz
@Plaben: hmm właśnie się zastanawiałem też nad tym ile czasu zajmuje nauka techniki kręcenia i rozkręcania. Serio daje to coś na biceps i triceps? Bo podejrzewałem że głównie zaangażowane są nadgarstek i przedramię
@msic: dzięki za opinię :)
  • Odpowiedz
@foster1: nauka techniki nie jest jakaś skomplikowana ja to szybko ogarnąłem, później to sobie z ręki do ręki już przekładasz, co do wzmacniania mięśni to głównie tak jak piszesz przedramiona ale w zależności jak trzymasz wiadomo że reszta mięśni też pracuje, ogólnie to dobre do rozgrzewki, jak grasz na jakimś instrumencie to też jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@foster1: Co do trenowania to nie wiem, ale po kilku minutach krecenia czujesz cala reke. Co do nauki to w jeden dzien mozesz to opanowac. Zobaczylem to jak bylem w gimbazie u znajomego informatyka i mnie zaciekawilo. Jakis czas temu znalazlem w szafie i bawie sie czasami. Dla mnie jest spoko jak przy kompie siedze i juz czuje ze palce sa takie zmeczone to seryjka na tym i jest lepiej.
  • Odpowiedz
@msic: właśnie się nad tym zastanawiam bo gram trochę na perkusji więc na nadgarstki wydaje się to ciekawą opcją, dzięki jeszcze raz za odpowiedź :)
  • Odpowiedz
@foster1: Pamiętam dobrych kilka lat temu jak grałem w tenisa stołowego, to większość z nas trenowała na tym powerballu. Bardzo dobrze działa na nadgarstek i wzmacnia przedramię :D Stare czasy, nawet nie wiem gdzie tego powerballa wrzuciłem ( )
  • Odpowiedz