Wpis z mikrobloga

Emilia lat 14... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z cyklu "Czy to już archaizm - wywody dwojga nastolatków"

Obcy: Jadłam i zapomniałam ze z tyb piszę
Ty: Zdarza się.
Ty: Szczególnie, kiedy pisze się z kimś nieinteresującym :?
Ty: Przykro mi, że nie jestem ciekawym rozmówcą.
Obcy: Dziwnym ponieważ iż jesteś bardzo rozwiniety w swych zdaniach
Ty: Szkoda, że umiem budować zdania, ale nie umiem ich skierować do właściwych osób, jeśli wiesz co mam na myśli.
Ty: Dziewczyny itd.
Ty: Jakoś się mnie nie imają.
Obcy: To co nie interesuje cię
Ty: Co?
Ty: Nie rozumiem.
Ty: Że Ty?
Obcy: Ze ja
Ty: Dziewczyny się mnie nie imają znaczy, że dziewczyny nie interesują się mną.
Obcy: A spk
Obcy: Ja nie bardzo rozumiem twoich wypowiedzi
Ty: Dlaczego>
Ty: ?
Ty: Przecież, że ktoś się czegoś ima, to popularny zwrot, nie?
Obcy: Są dla mnie nie jasne
Obcy: Ona?
Ty: Nie bardzo popularny, ale jednak.
Obcy: Ima?*
Ty: Tak.
Ty: Ja imam się, Ty imasz się.
Ty: On ima się, ona ima się, ono ima się.
Ty: Wy się imacie itd.
Obcy: Co to znaczy
Obcy: Ima
Ty: zajmować się czymś; zabierać się do czegoś
Ty: Ja nie imam się kradzieży.
Ty: Czyli nie kradnę.
Ty: Ogień się mnie nie ima.
Ty: Czyli, że się nie palę XD
Obcy: Ja nie chcę cię urazić ale ty mnie nie potrafisz zainteresować nuda
Ty: Spoko. Nie obrazisz mnie.
Ty: Powiedz mi jak Cię zainteresować.
Ty: Konkrety.
Obcy: Myślę że nie dasz rady
Ty: Chociaż daj wskazówki.
Obcy: Piszesz tak nie jesno
Ty: Jak mam pisać?
Ty: Naprawdę nie rozumiem :(
Obcy: Co u cb?
Obcy: Sobota wieczór a ty lektóry itp
Ty: Wiesz, książki potrafią być superciekawe.
Ty: Ostatnio czytałem świąteczne historie o miłości.
Ty: "W śnieżną noc" Johna Greena.
Ty: Spodobałaby Ci się.
Obcy: Mnie to nie interesuje pisała.
Ty: No dobrze.
Ty: Szkoda.
#heheszki #6obcy
  • 19
  • Odpowiedz
@Ternax:
Obcy: m17
Ty: Muszę przetestować bystrość Twojego umysłu.
Ty: Co jest muzyką życia?
Obcy: miłość
Ty: Rozumiem.
Obcy: uczucie
Ty: Jaka jest często używana wielokrotność metra?
Obcy: dobra niby ze madra/y jestes ale nie wydaje mi aie
Obcy: m3

Nie ma się co przechwalać albo coś, ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
składnia - np. "ja nie bardzo rozumiem twoich wypowiedzi" pozostawia wiele do życzenia. Właściwie, to powiem, że też bym porozmawiała z kimś w swoim wieku (zbliżonym do @DywanTv) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@StarySkuter: Jestem młody i nieogarnięty. Znaczy chyba stosunkowo ogarnięty, ale to wciąż mało. W każdym razie, jeśli chcesz, to spoko, tylko odblokuj pw. Chociażby wygadać się. To czasem pomaga.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Jesteś inteligentny, zamiast robić z tego wadę po prostu przekształć to w zaletę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie, szczególnie w tym wieku nie lubią jak gadasz do nich takim wyszukanym czy inteligentnym językiem, nikt nie lubi mądrali. Najzwyczajniej w świecie wpasuj się w towarzystwo, nawet głupsze, nie gardź tą "patolą", w dorosłym życiu i tak poradzisz sobie lepiej od nich.
  • Odpowiedz
@ryderowy: Pytanie gdzie jest granica. "Imać się", to już wyszukany i inteligenty język? Strach się bać! Degrengolada i umysłowe staczanie się :( I tak. Użyłem tych słów specjalnie, mało popularne słowo, może nawet będziesz musiał wygooglać. To moja wielka wada, jestem zarozumiały, często, chyba, wynoszę się nad innych. Nawet nie wiem czy to już inteligencja. Po prostu znam parę słów i stosuję dużo, dużo przecinków.
  • Odpowiedz
@DywanTv: znowu się unosisz xd

Wiem co to znaczy "imać się", tak samo jak i "degrengolada", a piszę to bo w swoim czasie miałem podobny problem do Ciebie :D

A z tym "staczaniem się" to jakby to JKM powiedzial ( ͡° ͜ʖ ͡°) "głupich jest więcej niż mądrych" i jak szukasz akceptacji to musisz się w miarę dostosować, no chyba że masz naprawdę silną osobowość.
  • Odpowiedz
@ryderowy: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli teraz, we dwoje, jesteśmy dwoma, ynteligentymi osobnikami, którzy nie pasują do otoczenia, jesteśmy ynteligentni i musimy dostosowywać się do głupiej tłuszczy, wydaje mi się, że wpadamy w błędne koło lizania sobie... superego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteśmy tacy sami jak wszyscy. Nie jesteśmy pięknymi i niepowtarzalnymi płatkami śniegu. Jesteśmy taką samą gnijącą materią organiczną jak wszyscy inni
  • Odpowiedz
A ja wolę uważać że jestem jednak niepowtarzalnym płatkiem śniegu, moje zdanie i tak niewiele zmienia a z taką świadomością się żyje sporo łatwiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz