Wpis z mikrobloga

@vin42: dlatego napisałem że obie drużyny. a poza wszystkim nie lubię określenia murawa jest dla obu drużyn taka sama. piłkarze w ekstraklasie trenują na równych murawach i tego mają prawa oczekiwać od stadionu na którym grają. nie kartofliska. Styl drużyny nie jest trenowany na dołach czy błocie tylko dywanie.
@vin42: Marić miał szczęście, bo też powinien wyrwać czerwoną kartkę. Gerson grał taki sobie mecz, Sierpina nim kręcił jak chciał, ale w ostatniej swojej akcji został postawiony w sytuacji bez większego wyboru. Zaryzykował, wydaje mi się że wiedział że wyleci, ale przynajmniej nie było karnego.

@fordern: ale to co było za chwilę było konsekwencją kolejnego błędu Gersona nie? Nie oglądałem meczu bo nie mogłem, widziałem tylko ligę+
@vin42: Gerson sprawił, że tego karnego nie było od razu, tylko rzut wolny który prawdopodobnie poszedłby na zmarnowanie - nastrzelona ręka była zupełnie od zewnętrznej strony muru, nawet nie w świetle bramki.
@vin42: Ja bym przede wszystkim zmienił bramkarza. Marić był dość denerwujący w tych dwóch meczach, a podobno w okresie przygotowawczym Budziłek wyglądał całkiem solidnie.