Wpis z mikrobloga

Odnośnie wpisu w którym jest jasno napisane, że można mieć kłopoty za obrazę imigrantów to jest chyba jakiś żart, najpierw nasz kraj przyjmuje chrzest a nieco ponad tysiąc lat później mamy budować meczety bo pojawią się jacyś cudzoziemcy dlatego, że nie akceptują naszej wiary? To nawet nie śmiech na sali, tylko zażenowanie co najwyżej i ludzie mają mieć problemy za wyrażenie swojego zdania. Wolność słowa niczym pod zaborami... Ponad połowa ludności w naszym kraju jest za tym aby nie przyjmować imigrantów, więc gdzie nasza demokracja? jaką stronę to wszystko zmierza...
  • 3
@XshyX: Z tego co wiem, to koleś ani nie protestował przeciwko budowie meczetów, ani nie sprzeciwiał się napływowi imigrantów, tylko krzyczał, że ciapatych należy zagazować. To jednak jest jakaś różnica _

@Zwanek: jak chodzi o meczety czy napływ imigrantów to nie koniecznie ma związek z tym komentarzem, ale to są fakty których nie sposób nie zauważyć. Jednak od jego komentarza też żaden ciapek nie ucierpiał, a wyraził swój pogląd na temat. Jeżeli ktoś się nie zgadza z takim obrotem sprawy to mają mu zamknąć usta? I skoro osób które się nie zgadzają jest ponad 50% to też mają milczeć mimo, że są
@XshyX: Od propagandy antyżydowskiej w Niemczech przed drugą wojną światową też nikt nie ucierpiał, ale tylko do czasu. Ziarnko do ziarnka itd...
Ja oczywiście nic nie mam do przeciwników obecnej formy przyjmowania "uciekinierów z bliskiego wschodu", bo to co teraz #!$%@? Europa, to jest jakaś kpina.
Jednak jeśli nawet pominąć fakt, że nawoływanie do zabijania ludzi jest złe, to i tak Sebek jeden z drugim powinni darować sobie takie komentarze, bo