Wpis z mikrobloga

@Airbooz: Ja mogę polecić eldom PJ 600. Zastanawiałem się nad kuvingsem, ale jednak cebula przycisnęła i postanowiłem poszukać czegoś tańszego.Analizowałem temat z kumplem, który kupił eldom jakieś dwa tygodnie przede mną.Był zadowolony więc ja też kupiłem
Zanim kupiłem dzwoniłem do serwisu - okazuję się, że to jest nowy model, który jest następcą urządzenia pj400. Produkowany jest wiadomo gdzie ale ponoć projektowany był w Polsce. Przeanalizowałem ceny części zamiennych,są to groszowe
  • Odpowiedz
@Airbooz: czyszczenie zajmuje kilka minut, ja czyszcze tylko woda (ewentualnie tylko troche plynu)W zestawie jest szczoteczka do czyszczenia sitek. Urządzenia szybko się montuje/demontuje wiec nie ma problemu.Korek jest demontowalny na plastikowym zawiasie.W zestawie masz dwa rodzaje sitek, filtr do mrozonych owocow (właśnie przed chwila zjadłem sorbecik truskawkowo malinowy( ͡° ͜ʖ ͡°)) oraz zestaw do robienia tofu (jeszcze tego nie używałem).Ja głownie robię jeden sok (pomarancz grejfrut
  • Odpowiedz
@Airbooz: nie brałem tego pod uwagę podczas zakupu, bo wiedziałem, że tego nie będę robił.Ze względu na Twoje pytanie z ciekawości zajrzałem w instrukcję, nic o tym nie ma, ale moim zdaniem się nie da. Rozwiązanie robiena sorbetu(bo rozumiem, że jogurt miałby być z gęstych owoców) jest tu trochę inne niż w kuvingsie, tutaj on wylatuje tam gdzie pulpa(otworem na sok praktycznie nic nie leci) a w kuvigsie z tego
  • Odpowiedz
  • 0
@projekt: czytam już któryś dzień z rzędu i nie mogę dojść do consensusu. Zastanawiam się nad kuvings 6000 a slowstar. Są zrobione z ultenu czy jak to się tam nazywa. Jakie tworzywa zostały użyte w eldom?
  • Odpowiedz
@Airbooz: nie wiem co to za tworzywo (z tego co jest napisane to przyjazne i bezpieczne( ͡° ʖ̯ ͡°)) Po za tym jest naklejka na pudełku "BPA Free" - wolne od bisfenolu, ale nie interesowałem się co to jest.
  • Odpowiedz
@Airbooz: też to miałem, siedziałem prawie dwa tygodnie (i kumpel z roboty) i rozkminialiśmy( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja generalnie jestem zadowolony, ewentualnie co mnie denerwuje to mały otwór wsadowy
  • Odpowiedz
  • 0
@projekt: obejrzałem sporo recenzji kuvings i powiem Ci ze duży otwór też nie dobry. Wbrew pozorom zapycha się bo ma dużo miejsca na odkładanie się na ściankach.. Na biezaco będę dawał znać co i jak
  • Odpowiedz