Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, co sądzicie o Audi a6 1.8 turbo 2001r kombi 180tys przebiegu od prywatnego sprzedawcy. Cena wywoławcza 15tys. polskich cebulionów. Nie chodzi mi o spalanie tylko na co zwrócić szczególną uwagę. Proszę o pomoc
  • 39
  • Odpowiedz
@Matril: jak można wierzyć w takie brednie ze auto ma 180 przebiegu. Sądząc po moich wynikach ja tyle zrobię w 5-6 lat a to auto co mowisz ma 15. Serio wierzysz ze ktoś kupuje audi do jeżdżenia po bułki i do kościoła?
  • Odpowiedz
Też w to nie wierze, ale może nie był 3razy kręcony. Co w tej cenie było by dobrym wygodnym autem rodzinnym? Nie oszukujmy się, audi jest komfortowe, tylko nie wiem czy już nie przestarzałe.
  • Odpowiedz
@Matril: 1.8 w a6 no proszę... Osiągi będą porównywalne z ursisem z lat 80 ;).
A tak serio to sprawdź 10 razy autentyczność przebiegu i turbo obowiązkowo. No i lakier, najpierw pytanie do sprzedającego o naprawy, potem sprawdzaj czy mówi prawdę.
  • Odpowiedz
Zastanawiałem się też nad mazdą 6. Wiem,że w a6 silnik nie jest dynamiczny. Ale ten będzie wystarczający, przez miesiące jeździłem podobną audi, dla mnie efekt bomba.
  • Odpowiedz
@Matril: slyszLem ze silniki sa super, ale przebieg to pewnie ze 150 cofnięty. Takie przebiegi sa nierealne. Ja kupowałem a6 ktore miało 1.5 roku i miało nalatane 130000.dowiedz sie z jakiego kraju samochod i dobrze posprawdzaj lrzebiegi. Wiem ze niektóre kraje europejskie oferuja taka usługę online za darmo.pozdro
  • Odpowiedz
Tylko @Matril: Nie płacz później ze wielowachacz drogi. Mój sie rozsypal po 190 tys. Na polskich drogach. Zrobiłem na lemforderze 3 tys poszly. Silnik nie do #!$%@? to jest jeden z lepszych silników i tani w naprawie. Audi spoko. Tylko czasem ceny części rozwalają. Tem rocznik może juz gdzie niegdzie rdzewiec. No i przebieg Malo realny. Ja nie jezdzac samochodem mam rok młodszy i teraz ma 220 nalatane. A naprawde
  • Odpowiedz
@Matril: Niestety spora szansa, że przebieg nieprawdziwy. A "prywatnego" sprzedawcę sprawdź wpisując jego nr tel w google. No i pamiętaj, że to auto ma już 15 lat.
  • Odpowiedz
@Matril: 180 tysięcy? Kupowałem volvo v70 2000r. w 2013 roku i miało 285tys. przebiegu, w co nie chce mi się wierzyć, bo takie samochody mają zazwyczaj około 400tys. przebiegu.
  • Odpowiedz
Pojadę zobaczę, jak auto wygląda, rozglądam się za autem od 3miesięcy i ten jest ciekawy. To będzie moje 3cie auto. Miałem Renault Clio 1, mazda 323f a teraz myśle nad audi/mazda do 15tyś, żeby mieć ok 3tys na ewentualne naprawy.
  • Odpowiedz