Wpis z mikrobloga

@radd00: Mnie dziwi to - dawno nie grałem w Dotę (Może coś z nim zmienili?), a jak grałem to byłem casualem (1000h i grałem bardzo słabo) ale Visage taki straszny nie był... w sumie dobrze mi się nim grało i trudny nie był, to samo sądzili moi znajomi co grali ze mną jak czasami nim pykali (Od 0 do 300h mieli chyba)
@Rafax011: Poćwiczę micro na botach i nie powinno być źle. Grałem nim kiedyś jeden raz i często ptaki gubiłem podczas teamfightów.

@CoJaToNieTY: AA jest spoko. Jedynie ulti może być trudne do trafiania, ale jak jest się w miarę blisko to też nie ma źle. Poza tym to chyba najsilniejszy support w late game.
@radd00: aa to jest dzik. jeden z niewielu support którymi gram, ważne dla aa jest żeby był semi support z midas oraz żeby mieć silnego mida który szybko może przechodzić w gang i snowball - zostawia aa miejsce na mid żeby szybko dobił 6
@emasele: Straszny rak w połączeniu z Venomancerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się ma mniej niż ~2500hp, to niewiele da się zrobić żeby nie zginąć od obu ich ulti równocześnie.

Szkoda, że ciężko złożyć jakiś sensowny zespół wokół ich dwóch.