Wpis z mikrobloga

@wolviex: mam pytanie wspomniałeś w wykopie on chiroprakrtyku że miałeś nastawiany kręgosłup, jak ot oceniasz czy możesz polecić jakiegoś kręgarza

z góry thx
  • 7
  • Odpowiedz
Znam jednego w Chrzanowie (małopolska). Czasem jeżdżę do niego, przyjmuje prywatnie (nie jest lekarzem), ale świetny facet, wie bardzo dużo na ten temat, pomógł mi i wielu osobom. Jedyny problem z nim jest taki, że nastawia trochę (że tak nazwę), "po zbójecku". Nie rozgrzewa zbytnio mięśni, tylko bierze się do dzieła i nastawia. Skutkuje to tym, że trzeba się pilnować, żeby się nie spinać, bo postrzał lub nadwyrężenie mięśnia gotowe. Jak się
  • Odpowiedz
@wolviex: Dzięki, troszkę nie po drodze, ale namiary możesz dać na tego w Chrzanowie i w Krakowie. Jak byłeś Chrzanowie to już uraz ci się nie odnowił A umówienie wizyty jak wygląda u tych obu i jakie stawki.
  • Odpowiedz
To nie tak, że uraz się odnowił. Kręgi (chyba) miałem przesunięte w jednym miejscu i niestety po wielu latach chodzenia w takim stanie, lubią wracać na swoje "stare" a dla mnie bolesne miejsce. Po jakichś 5-6 nastawieniach zachowują się lepiej (dłużej się trzymają, bo wcześniej było tak, że godzinę po zabiegu wracały z powrotem), ale niestety do ideału jeszcze daleko. Jestem tak umówiony, że jeżeli poprawa będzie nieznaczna to trzeba będzie zrobić
  • Odpowiedz
Nie POLECAM nikomu pana MICHAŁ GÓRA z Chrzanowa. Poszedłem do niego z bólem kręgosłupa ledzwiowego (miałem tomografie komputerową i RTG) a on kazał mi usiąść na taborecie i chwycił moją głowę i przekręcił.Zapytałem się go co on robi, bo kregosłup szyjny mnie nie boli, a on że to profilaktycznie. Po tym szarpnięciu mam teraz problem z szyją bardzo boli na dodatek ten ból promieniuje aż do głowy Także załatwił mnie na cacy!!!
  • Odpowiedz
@wolviex: Nie POLECAM nikomu pana MICHAŁ GÓRA z Chrzanowa. Poszedłem do niego z bólem kręgosłupa ledzwiowego (miałem tomografie komputerową i RTG) a on kazał mi usiąść na taborecie i chwycił moją głowę i przekręcił.Zapytałem się go co on robi, bo kregosłup szyjny mnie nie boli, a on że to profilaktycznie. Po tym szarpnięciu mam teraz problem z szyją bardzo boli na dodatek ten ból promieniuje aż do głowy Także załatwił mnie
  • Odpowiedz
@wolviex: Nie POLECAM nikomu pana MICHAŁ GÓRA z Chrzanowa. Poszedłem do niego z bólem kręgosłupa ledzwiowego (miałem tomografie komputerową i RTG) a on kazał mi usiąść na taborecie i chwycił moją głowę i przekręcił.Zapytałem się go co on robi, bo kregosłup szyjny mnie nie boli, a on że to profilaktycznie. Po tym szarpnięciu mam teraz problem z szyją bardzo boli na dodatek ten ból promieniuje aż do głowy Także załatwił mnie
  • Odpowiedz
@preemG: Nie POLECAM nikomu pana MICHAŁ GÓRA z Chrzanowa. Poszedłem do niego z bólem kręgosłupa ledzwiowego (miałem tomografie komputerową i RTG) a on kazał mi usiąść na taborecie i chwycił moją głowę i przekręcił.Zapytałem się go co on robi, bo kregosłup szyjny mnie nie boli, a on że to profilaktycznie. Po tym szarpnięciu mam teraz problem z szyją bardzo boli na dodatek ten ból promieniuje aż do głowy Także załatwił mnie
  • Odpowiedz