Wpis z mikrobloga

@Riseagn: też mi szkoda,że Smokowski nie powalczył o Ligue 1 ale pod koniec ostro ją olewali. Na eleven sport też mają ją coraz częściej w dupie,albo mecze Monaco albo PSG,a mi pozostaje szukać streamów mojego ASSE,widziałeś jaki popis dali wczoraj z fc basel ? komu kibicujesz w Ligue 1?też uważasz,że francja zdobędzie euro ?
@Hamouma: Ale polecam jakiś ruch nazistowski albo coś, pasował będziesz :) i będą tam ludzie którzy się z tobą zgodzą. Jesteś jebnięty, nawet baitować takim tekstem to trzeba mieć #!$%@? pozdro
@Hamouma: Ja to najbardziej tęsknię za Stefanem Białasem on miał tak świetny głos i styl komentowania który idealnie pasował dla L1 czasami nawet nudne mecze z jego komentarzem było ciekawe. Jeśli chodzi o ligę to chyba najbardziej podobał mi się Lyon tyle że od kilku lat Aulas trochę źle prowadzi klub, a teraz z Lacazzetem już nie w takiej formie jak w ubiegłym roku i bez Fekira który jeszcze leczy więzadła
@Riseagn: jako fan ASSE i tak żywię duży szacunek doLyonu,praca z młodzieżą,dominator7 lat z rzędu,szkoda Fekira ale w maju wraca do gry może się załapie na euro. Serio lubisz Białasa ? Nie da się go słuchać.Ile razy on się myli albo przeinacza to głowa mała,Dębiński musiał go ciągle poprawiać
@Hamouma: ja właśnie jakoś go lubiłem, podobał mi się jego sposób mówienia ;D a co do Francji na Euro to wydaje mi się że kontuzja Zoumy trochę pokrzyżowała im plany bo razem z Varanem stworzyli by najlepszą parę obrońców obok Pique i Ramosa na turnieju, ale Koscielny też jest klasowym zawodnikiem więc da radę. No i nie wiadomo jak będzie z aferą Benzema-Valbeuna, niby kilka dni temu sąd orzekł że już
@Riseagn: no dokładnie,ale patrząc jak gra w juve to ani sodówka mu nie odbija ani głupoty w głowie nie siedzą. W dodatku są młodzi gniewni w postaci Martiala i Comana,do drzwi puka Lemar,który jest na oku Bayernu, ciekawe czy nie będzie gęsto w szatni przez tą afere z Benzemą
@Riseagn: no przecież barcelony nie było stać na Nolito w zime,skąd wezmą 100 baniek ? i za kogo za Inieste będzie grał ? Pogba nie lubi tiki taki on lubi się pokiwać,potrzymac piłkę uderzyc z dystansu porobić sztuczki
@Hamouma: budżet zostanie zmieniony, to dosyć skomplikowane. Będzie grał za Rakitica, Pogba nie nadaje się na mediapunta mimo iż w systemie Barcy nie ma takiej roli to Andres jest takim zawodnikiem