Wpis z mikrobloga

Hej mireczki z #medycyna #chirugia #diy
Jestem zainteresowany #biohacking a konkretnie wszczepieniem sobie magnesu neodymowego ⌀3x1 w palec serdeczny lewej ręki. Narzędzia typu skalpel, igła, nić czy odpowiednie środki dezynfekcyjne jestem w stanie dostać na znanym serwisie aukcyjnym. Teraz szukam dobrego anestetyka no i samego magnesu. Ten drugi mogę chyba znaleźć na eBay. Oczywiście szukam takiego pokrytego złotem. Chcę wykorzystać sposób pokazany (na Reddicie)[https://www.reddit.com/r/transhumanism/comments/3gqacx/my_experience_with_diy_magnet_implantation/]
Pomożecie w znalezieniu brakujących elementów. Może macie jakieś rady?

  • 29
  • Odpowiedz
@xerxes931: Zaraz po zabiegu (#diy mocno - użył lodu, wszystkie narzędzia, jak i magnes własnoręcznie pokrył złotem elektrochemicznie, a zamiast szycia użył super glue) człowiek był w stanie stwierdzić czy grzałka w kuchence elektrycznej jest włączona, po 2 miesiącach był w stanie wyczuć gdzie jest północ, to jest po prostu zmysł dotyku, tak jakbyś dotykał magnesu drgającego. Co do MRI... były przypadki ludzi z takimi implantami, którzy poddawali
  • Odpowiedz
@RARvolt: a telefon z NFC i dyskretne powiadomienia? na zasadzie jest drganie to powiadomienie. Albo przy pracy przy urządzeniach elektrycznych: można wyczuć prąd jeszcze przed włożeniem paluchów. Tak naprawdę to myślę, że zastosowania znajdą się z czasem. Kiedyś ludzie nie mogli pojąć po co komu więcej niż 64KB RAM. ( )
  • Odpowiedz
@RARvolt: Steve Haworth sprzedaje gotowe, pokryte izolatorem, tylko cena nie jest jakaś mega niska.
Jakbym miała brać to próbowałabym kupić od niego/kogoś kogo poleci.

@Ginden: bo w sumie to chodzi mi o zszycie tego. Nie umiem szyć nawet skarpetek (,)
  • Odpowiedz