Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: oglądałem wczoraj film w TVP i mogę tylko powiedzieć że kłamałeś nie tylko w 70 roku ale również w czasie strajku 88 Fajnych miałeś kumpli w magdalence. Jeżeli te wszystkie rzeczy o 70 roku zostaną potwierdzone przez grafologa to kara cię nie ominie, konfident to gorsze niż czerwony . Stoczniowcy dzisiaj wierzą tylko zmarłemu Lenarciakowi to co powiedział przed śmiercią i dzisiaj Jagielskiemu i wyszkowskiemu. Pierwszy rzucę w ciebie
  • Odpowiedz
@maniac777: SB mu tylko pomagała szkalując go wywołała odwrotną reakcję typu jak to Leszke może być ubekiem a jednak nim był ukrytym agentem.Jeszcze nie wiemy co trzyma w domu Borsuk ale to na pewno kropla w morzu gówna które zostało po legendzie styropianu .
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie prezydencie mam takie pytanie, może mądre, może głupie nie wiem... Nigdy nie opuściłem Europy a że Pan prezydent światowy człowiek będzie mi w stanie odpowiedzieć czy w Caracas podają Bigos????
  • Odpowiedz
@lechwalesa: To tylko dowód na to jak bardzo bezpieka zmanipulowała strajkujących. My, zwykli ludzie, znamy jednak prawdę o tobie. Z takimi foteczkami to idź do szKODników. Tutaj już dosyć!
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Na mnie nie ma dziesiątek albo i setek papierów i zeznań ludzi. Możesz zachować się jak człowiek z honorem..ale nie chcesz. Chcesz tkwić w tym kłamstwie do końca życia. To jest przykre. Wczoraj rodzice mi mówili że kiedyś za Wałęsę daliby się pociąć....
  • Odpowiedz
@maniac777:

W mojej ocenie są dwie możliwości:..

1. Bardziej prawdopodobna taka że współpracował w 1970-1971 i być może przez część 1972. Natomiast 1973 i 1974 spotkania z prowadzącym były rzadkie i bezowocne dla tego drugiego i został wyrejestrowany...

W 76 oficjalnie wyrejestrowany. Zostawmy to kapowanie. Mnie bardziej interesują sprawa z rządem Olszewskiego i czy sam Wałęsa nie był potem tą teczką rozgrywany przez
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Przestań Pan pieprzyć. Boisz się Pan otwartej debaty, bo ze swoim miałkim intelektem nie masz Pan podejścia do Brauna, czy Cenckiewicza. Zresztą tu już nie ma o czym gadać. Dokumentów potwierdzających Pana współpracę z SB jest od groma i pochodzą one z różnych źródeł. Gdybyś miał Pan jaja, to byś Pan przestał rżnąć głupa, uderzył się w pierś i przeprosił naród za to, że go Pan zawiódł.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, sprawa jest prosta: albo te materiały, to "Cała Prawda" albo "Gówno Prawda" i Pan jest z pewnością tego świadom, która z tych wersji jest prawdziwa.
Tu już nie ma miejsca na nic innego: albo te materiały to fałszywki (SB w końcu nie takie rzeczy robiło, by skompromitować niewygodne osoby, a że wtedy ich nie wykorzystali - może mieli jakieś powody) i w tej sytuacji powinien Pan jak
  • Odpowiedz