Wpis z mikrobloga

Już po północy więc mogę się z wami czymś podzielić.

Kupiłem sobie pomarańcze ostatnio. Na etykiecie nie było jakiegoś dupnego napisu "super-pomarańcze-kupuj-tanio-żyj-długo" tylko to jakaś seria owoców "Rodzin cytrusów". No i jest sobie ta pomarańczka (pic rel).

Takie dziecinne rysunki mające raczej powodować uśmiech na twarzy i przywoływać dobre wspomnienia, u mnie wzbudzają trochę inne emocje.
Kojarzą mi się z dzieciństwem. I rodzicami. Czasem jak zobaczę gdzieś tego typu obrazek to mam przed oczami mamę i tatę jak mi pomagają jak byłem mniejszy, jak się troszczą o mnie, jak mama robi mi śniadanie i budzi żebym wstawał do szkoły, jak tata naprawia mi rower bo rozwaliłem trzeci raz w miesiącu koło, jak siedzą przy mnie przy łóżku w szpitalu etc.
Tak mnie łapie coś za gardło i pojawia się wzruszenie w moich oczach, że mam ochotę zadzwonić do nich i powiedzieć, że bardzo ich kocham, mimo, iż jest środek nocy i pewnie śpią, bo jutro muszą iść do pracy...

Mam takie poczucie winy, że rodzice zawsze starali się żeby mi i siostrze niczego nie brakowało, żeby w domu było dobrze, ciepło, żeby zawsze mieli dla nas trochę czasu.
A ja często wielu rzeczy im nie mówiłem żeby ich nie martwić i nie dokładać im zmartwień. Chociaż wiem, że woleliby wiedzieć o jakichś kłopotach, niezaliczonym przedmiocie etc. Tak mi głupio samemu przed sobą, że czasem byłem złym synem i a to coś powiedziałem, a to coś mi się nie podobało, a to marudziłem, albo się obrażałem... A przecież przez tyle lat bardzo często zdarzało się, że mimo, iż się przy czymś upierałem to ostatecznie mama czy tata mieli rację. I oni się nie obrażali, że zrobiłem coś nie tak jak mi mówili tylko włączali wodę na herbatę i wyjmowali czekoladę z szuflady...

To jest chyba najgorszy rodzaj #feels jaki można dostać.
#oswiadczenie
#pomarancza
seeksoul - Już po północy więc mogę się z wami czymś podzielić.

Kupiłem sobie poma...

źródło: comment_el2KFa7tP0YAiTxlVlSiaWyqGlegIUbh.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@seeksoul: piehdolenie, kazdy normalny odpowiedzialny czlowiek ktory decyduje sie na dziecko ma obowiazek wychowywac, zapewnic mu dom, jedzenie, opieke, nauke i wszystko #!$%@? - uwaga - jednoczesnie nie oczekujac nic w zamian. Masz prawo akceptowac siebie takim jakim jestes.
  • Odpowiedz