Wpis z mikrobloga

@MJK9K: Jasne. :) Niektórzy potrafili życie oddać będąc katowanymi, a ja mam się nie czepiać człowieka który donosił (może właśnie przez takiego ktoś został skatowany) i robi z siebie legendę, a dodatkowo łże w żywe oczy ludziom od iluś lat.
  • Odpowiedz
@prawdepiszac: Facet miał rodzinę... i na dobrą sprawę nie wiemy jeszcze ile donosił i jakie były tego skutki... Jeśli się okaże, że przez donosy Bolka ginęli ludzi, lub w jakiś inny sposób działa się im krzywda, możemy dyskutować.
Ja na razie, potępiam go za to, że uporczywie twierdzi iż nie był Bolkiem... niestety dowody są twarde i wychodzi na to że oszukiwał Polaków przez 25 lat.
  • Odpowiedz
@MJK9K: Bohaterstwem i odwagą jest narażać własną rodzine dla ochrony cudzych rodzin a tchórzostwem bycie donosicielem i narażać inne rodziny żeby chronić swoją własną. Polacy w historii reprezentowali częściej te pierwszą opcje niż drugą, ale co ja tam będę pisał o Wałęsie który narażał zapewne innych kolegów żeby później twierdzić na serwisie ze śmiesznymi obrazkami że to on sam obalił komunizm. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz