Wpis z mikrobloga

@mkarweta:

A jak się Pan odniesie do tego zdjęcia?


Nie bronie Wałęsy ale burzenie się do tego zdjęcia uważam za czepialstwo. Przecież ono niczego nie dowodzi oprócz tego, że Wałęsa był w Magdalence, gdzie również był Kaczyński i, że pili tam wódkę. No super ale co z tego? Picie wódki z Kiczakiem nie oznacza, że się jest TW.
  • Odpowiedz
kończ waść, wstydu oszczędź.


@MagnaPomerania: @Adirael: Ech... To nie znaczy co myslicie ze znaczy... Oryginalnie te slowa wypowiadala osoba, ktora wyraznie przegrywala w pojedynku na szable i przeciwnik sie z nia bawil w kotka i myszke... Te slowa znacza mniej wiecej: "przestan mnie juz pan upokarzac, oszczec mi wstydu i dobij mnie" :)
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Lechu dla wielu z nas jest Pan BOHATEREM. Wiele Pan zrobił dla kraju i NIC tego nie zmieni. Dobrze jeden z komentatorów tego tematu powiedział: "Tym, którzy przespali ten czas łatwo teraz rzucać kamienie". P.s. Wykop nie jest wart Pana aktywności.
  • Odpowiedz
@anonimowyzpl: A wiesz, że on mówił że podpisał już w 2011? To, że podpisał nie znaczy, że współpracował ... Ludzie litości, bo czytać nie mogę tacy jesteście przenikliwi.
  • Odpowiedz
@Agae: a wiesz, że mataczył i raz mówił to zaraz zaprzeczał i tak w kółko? Wiesz, że deklarował, że nie brał pieniędzy, że nie donosił a w teczce wszystko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież ono niczego nie dowodzi oprócz tego,


@Zydomasoneria: tak samo jak publiczne pokazywanie się przy wódce z gangiem gejów-gwałcicieli nie czyni Cię gejem-gwałcicielem, ale rodzi spore podejrzenia, że obracasz się jednak w #!$%@? (pdk) towarzystwie. Ale jednak nie chciałbyś chyba pić wódki z gejami-gwałcicielami ciesząc przy tym mordę, prawda?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: "Nie może być żadnych materiałów mojego pochodzenia .Gdyby były nie byłoby potrzeby podrabiać "
Takie zdania swiadcza o chorej psychice, ktora sadzi, ze ma sie autorytet, gdy widac powszechnie, ze go brak.
Jak widać dokumenty są i autentyczne, więc nie kłam pan, ale wiemy ze to ponad mozliwosci.
  • Odpowiedz
POZDRAWIAM PANIĄ AGNIESZKĘ GOZDYRĘ która właśnie czyta ten wpis i komentarze na stronie ze śmiesznymi obrazkami dla gimbazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@QBA__: A źle napisała? Z tych 400 tys. użytkowników normalni są tylko Ci co usunęli konto #pdk
  • Odpowiedz