Wpis z mikrobloga

@Szefu: ciekawe, że po tylu latach dalej mają swój ojczysty akcent. Nie wiem jak Franco ale Arnie cały czas żyje przecież w USA. Pozytywny filmik, moc przyjaźni :)
@Eco999: Widziałem w jakimś dokumencie/filmie jak w Gold Gyms się żalili, że prawnicy Arnolda zażądali usunięcia wszystkich jego zdjęć/plakatów z tej siłowni, a była tego cała masa. Taki klimat.
@Eco999: właśnie jak patrzę na siłownie z filmiku to w ogóle nie czuć tego klimatu jaki był kiedyś.
Kiedyś elitarne dziki, tony koksu i żelastwa a dziś rzędy równo poustawianych maszyn i nic szczególnego
@Szefu: zależy od godziny, kto i ile osób tam jest. Klimat jest, bo masz właśnie świadomość jakie dziki tam ćwiczyły. Co do wystroju to co się spodziewać w XXI wieku? Wybór maszyn i trenerów jest tam ogromny. A u nas w takim Fitness Academy to niby jak jest? Chyba nie porównujesz tego z piwniczną siłką dla osiedlowych kumpli?
A u nas w takim Fitness Academy to niby jak jest?


@Eco999: o tym właśnie mowie, dzisiejsza gold's gym to sieciówka jak każda inna (tyle że z fajną historią). Klimat to jest na filmiku niżej.
To że nikt nie będzie prowadzil siłowni z 40-letnim sprzętem to inna sprawa i nikt tego nie neguje, po prostu mowie że do mnie nie trafia ten dzisiejszy "klimat"
Szefu - > A u nas w takim Fitness Academy to niby jak jest?

@Eco999: o tym właśnie...