Wpis z mikrobloga

@Annonnimm: Krąg graczy OGARio TE jest już zamknięty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BPC_89: Eli słynie z dobrych podkładów. :D

@karinata: Za sprzedanie tajemnicy ban na 3 miesiące. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sq-bi: Mam świadomość. Czekam na ruchy innych twórców rozszerzeń. My mamy już gotowe rozwiązanie i nie chcemy go od tak oddać. Za kłopoty przepraszam. :)
@szymy: to jak acydwarp bedzie tego szukal miesiac to podacie to dopiero za miesiac? Rozumiem ze w #!$%@? pracy z tym bylo pewnie, ale co wam zmieni to, ze podacie ten skrypt dzis czy za miesiac?
@szymy: Trzy tygodnie? Czemu aż trzy dni? Przecież ja tych trzech godzin nie wyczymie! No dooobra, już minęły te trzy minuty.

@Annonnimm: Zmieni to, że inni dostaną rozwiązanie na tacy i będą mogli sobie skopiować. Ty tak chętnie dzieliłbyś się efektami swojej pracy? Przecież tak naprawdę nawet nie ma co liczyć na to, że szymy zostałby doceniony, po prostu wszyscy graliby korzystając z tego rozwiązania i gratulowaliby (albo i płacili)
@Annonnimm: Acyd już pisał do mnie w tej sprawie. Chciał żebym zaimplementował to w jego skrypcie, ale się nie zgodziłem. Za to podałem mu wszystkie informacje jak to działa i co należy zrobić. Rozwiązanie jest banalne więc spokojnie. Na dniach powinna się pojawić aktualizacja publicznej wersji OGARio.
Mam świadomość. Czekam na ruchy innych twórców rozszerzeń. My mamy już gotowe rozwiązanie i nie chcemy go od tak oddać.


@szymy: Co takiego? Wolicie być drudzy? W świecie, w którym żyłem (ja się zajmowałem głównie tłumaczeniami) chodziło o to, żeby robić dobrze i szybko. Satysfakcją były jedynie podziękowania dla zespołu.

Z klawiatury da się wcisnąć play, ale co z tego, skoro kulki nie da się kontrolować. Zakładam więc, że rozwiązanie jest
@Sq-bi: A teraz w jakim świecie żyjesz?

Pozwól, że to ja będę decydował o swoim skrypcie i czasie, jaki na niego poświęcam. Wersja publiczna różni się od prywatnej i zmian nie da się po prostu skopiować i wrzucić.

Skrypt istnieje od 9 miesięcy i jest regularnie aktualizowany. Oczywiście w miarę możliwości więc wypraszam sobie takie dziwne wycieczki.

Poza tym jesteśmy pierwsi.
jest regularnie aktualizowany. Oczywiście w miarę możliwości


@szymy: Haha. Rozwiązanie jest "banalne", ale za dużo się napracowaliście (dla użytkowników, których teraz macie w dupie), żeby wprowadzić je od razu?

Nie mam więcej pytań. Dziecinada.
XD tyle ci powiem


@Edward_Kenway: Czyli nic, bo nie masz nic do powiedzenia. Jest takie powiedzenie:

"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości".
@Sq-bi: troszkę mnie przytkało, bo odniosłam wrażenie, że potrafisz pisać, a czytać nie umiesz. Jak to robisz? Bo przecież dokladnie o tym pisałam. No offence, ale internety to nie biuro tłumaczeń. ;)

Rany boskie, ktoś poświęca masę swojego prywatnego czasu, robi coś fajnego, dzieli się tym z ogółem i w zamian dostaje pretensje, że terminy nieodpowiednie. No litości...