Wpis z mikrobloga

Schronisko na Śnieżniku im. Zbigniewa Fastnachta

Hrabia Magnus wybudował w tym miejscu farmę mleczną w 1806 roku, która ze względu na położenie, byłą bardzo często wykorzystywana przez turystów. Przez lata ruch turystyczny zwiększał się. Wpływ na to miało wiele czynników. Jednym z nich był rozwój szlaków komunikacyjnych, który zawdzięczamy żonie Fredryka Alberta Holenderskeij księżniczki Marianna Oriańska. Z fundacji imienia owej księżniczki w 1871 wybudowano już prawdziwe schronisko turystyczne w stylu szwajcasko-alpejskim, które możemy odwiedziać do dziś.

Lord Magnus build a milk farm in this place in 1806. The farm was used very heavily be tourists, because its location. The tourist traffic was increasing over the years. There were a number of factors for the increasing. One of the factors was developing communication routes, which we owe to Fredryk Albert's wife, princess Marianna Oriańska. In 1871 by the foundation the princess, the real tourist hostel in swiss-alpine style has been build . We can visit it today.

Camera: Nikon D3100,
Lens: Sigma 17-70mm f/2.8-4
Focal Length: 17mm
Aperture: F5.6
Photos count: 6

#polska #gory #fotografia #foto #schronisko #podroze #naukaangielskiego
DevilishHornet - Schronisko na Śnieżniku im. Zbigniewa Fastnachta


Hrabia Magnus ...

źródło: comment_jVh8rXr7IGISnTapUOLsxokBfCD302tj.jpg

Pobierz
  • 2
Exposure Time: 1/25s
ISO: 1600

@daczka92: Dzięki za komentarz, a brakujące dane dopisane, niestety nie mogę edytować. Zdaję sobie sprawę, że ciemne, ale niestety nie miałem statywu ze sobą. W związku z tym musiałem skrócić czas i strzelać z ręki :).