Wpis z mikrobloga

Od kiedy gildia Jedi Order to gildia pekerów? Wczoraj widziałem jak kilka razy zabili 50 lvl. Super mocni jesteście, tacy nie rebornowi, 100+ lvlami bijecie 50 lvl, ten spada do 49, wbija 50 i znowu go ścigacie.

Wygląda na to, że nicki nie mają znaczenia, silni na serwerze będą gnębić słabszych aż przyjdzie grupa, która ich zrzuci z piedestału, a wtedy oni zaczną znęcać się nad resztą.

Żenada.

#mirkots
  • 25
@Paladin_Woodrugh:
czy twój nick w grze to Krystyna Pawłowicz ?

robił syf pod depo właśnie wskutek wykorzystywania tych summonow. atakował tez naszych.

jesteśmy gildia NEUTRALNA a nie pokojowo-pacyfistyczna-jakaśtam.
Krystyna zaburzala równowagę mocy.
tyle.

jego alt to znany pker i troll.
wiec dziwie się ze go bronisz.

w razie nieuzasadnionego PK. członka Jedi Order proponuje napisać najpierw do
Ratownik Mirek lub Neling
w grze.
A po to mamy gildie. ze jak ktoś nas ruszy to przybiegniemy w jak największą liczbą osób.

my nikogo nie atakujemy.
w kwestii stosunku do innych gildii z wszystkimi wielkimi graczami mamy sztame
@mattpoz: jaki jest ten alt krystyny co pkuje i trolluje?

Uważam, że chronicie botterów, bo jak ktoś przeciwdziała botowaniu, to go jedziecie. Krystyna i ten drugi zabijają kilkanaście botterów dziennie, jak mają autoheala to używają fd + ds, jak nie to po prostu trapują. Jak ktoś na tym cierpi, to tylko oszuści, nie widzę więc problemu.
@Paladin_Woodrugh: widzę ze jednak łączy cie coś z Panią Krystyna.
nieważny alt poprawiłem się. nie mam dowodów tylko domysły i zgłoszenia graczy WIEC wycofałem się z oskarżenia o ten alt.

co do botterów. bylem na tsie w momencie kiedy Krystyna biła tego "bottera" z naszej gildii.

nie bronimy botterów.
bronimy swoich. a jak robi 50 lvl i bije ludzi nie wbijajac WS. to sorry.

poza tym po co dyskusja. skoro masz