Wpis z mikrobloga

@Hektor_el_Pako: Ja mam w mieszkaniu antresole, ale nie podpowiem ci nic o przekrojach. Raczej szukaj jakiegoś konstruktora, ktory zna się na wytrzymałościach i by ci podpowiedział. Wszystko zależy od tego jaka rozpiętość i co chcesz mieć na górze.
  • Odpowiedz
@Hektor_el_Pako: ja miałem, w formie gotowego wyrka z IKEA FJELLDAL , drewnianego (drewno-klejonka), wysokość "podłogi" 2m, rozmiar 2x1.4m. W pomieszczeniu 3.3m wysokim - na górze zostawało niby "tylko 1.3m" do sufitu- ale do poruszania się na wyrku na kolanach, siedzeniu itp - w zupełności wystarczało.
Nogi miały jakies 5x5cm, stabilność zadziwiająca.

Jedyny minus - latem tam się robilo duszno. Nawet otwieranie okna niewiele dawało, bo górna linia okna była niewiele
hrumque - @HektorelPako: ja miałem, w formie gotowego wyrka z IKEA FJELLDAL , drewnia...

źródło: comment_9J1wwIpXNwdkNYQYvR5EuZuBLTSSY92A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MaG8: Właśnie szukam kogoś kto ma takie doświadczenie. Chciałem zamówić gotowe profile u znajomego ślusarza i staram się dowiedzieć jaki powinny mieć przekruj żeby utrzymać antresolę 2,5x1,6 na łóżko. Pod spodem planuję garderobę, więc rozstaw "nożek" może być dowolnie gęsty.
  • Odpowiedz