Wpis z mikrobloga

via Android
  • 38
@LeMoore
na miesiąc przychodu mam ok 3.5k
to że siedzę w kiosku nie znaczy że tylko czytam gazety. Pod jedną działalnośc mam podciągniete pare usług ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czerwona_Rzodkiewka
to jest wzór wz'ki a nie oryginalna wz więc niewiem z czego robisz problem. Wole wydać 100 na takie spodnie i wiedzieć, że sie nie porwa ani nie przetrą niż chodzić w gownianym jeansie z croppa czy innych
  • Odpowiedz
@Flinio: ile kosztuje taki kiosk. Kurde, postawiłbym sobie gdzieś takie mobilne biuro, albo nawet koło domu, taka piwnica na powierzchni. ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@D3lt4
pytasz o taki sam czy taką metalowąklatke co można na HDS wrzucić i gdzieś zawieźć?
@mrslug
jak je konserwujesz a wkładki pierzesz ręcznie to w ogóle, boki mają zbufowane z materiału który przepuszcza ciepło i powietrze w jedna strone.
  • Odpowiedz
@Flinio:
1. Jak wyglądają marże na gazetach i wszelkiego rodzaju magazynach? Np. Ile jest dla Ciebie w cenie jakiegoś dziennika za 1,50zł a ile w cenie miesięcznika za 15,99zł?
2. Czy opłaca się sprzedawać bilety MPK? Zauważyłem, że kioski powoli rezygnują z tego, za niska marża?
3. Czy masz terminal do płatności kartą i czy ustaliłeś minimalną kwotę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Na czym w takim
  • Odpowiedz