Wpis z mikrobloga

@m_szg: Zalezy jak czesto jezdzisz, ale moim zdaniem nie warto sie przesiadac na deske, jezeli nie jezdziles freeski. Narty w dzisiejszych czasach to nie tylko all mountain pseudo carvingi. Dlaczego chcesz w ogole zmienic?
  • Odpowiedz
@m_szg:
1. Weź na start godzinę lekcji aby dowiedzieć się sztuczek ;)
2. Ochraniacze są głównie po to aby nie marznąć, ale warto je nakładać. Kask obowiązkowo.
3. Nie siedź na środku stoku!
4. Baw się dobrze ;)
  • Odpowiedz
@mirkowypok: @odislaw: Czego niby ma sobie odpuścić? Jeżdżę na nartach jak i na snowboardzie i sorry ale frajda z jazdy jest o wiele większa na desce. Wiadomo że narty są bardziej mobilne, naturalne i początki są łatwiejsze. Jednak dla mnie sama przyjemność z jazdy większa jest na desce. Możliwe że to moje subiektywne odczucie ale 4/5 znajomych wolą snowboard.
@m_szg: Na początek weź sobie instruktora, później sam ćwicz elementy
  • Odpowiedz
@PysznyTemat: zalezy jak jezdzisz na nartach pewnie b. srednio, ja tez jezdze na tym i na tym i o wiele bardziej wolę zabawę na nartach freestyle i freeeide
. Bardziej mobilnie , wygodnie i więcej trików
  • Odpowiedz
@PysznyTemat: Tez jezdze na desce i uwielbiam snowboard ponad wszystko. Narty wypozyczam tylko na 1-2 dni przy dluzszych wypadach, ot dla picu, bo tez sa fajne. Ale ma sobie odpuscic imho przesiadke, jezeli jeszcze nie probowal freeski. Bo po co marnowac kilkanascie dni, zeby sie naczyc DOBRZE jezdzic na desce, skoro pewnie na nartach nie jezdzi jak kaleka (skoro 7 lat smiga), jezeli sie nie probowalo 2 boazerii na rozne sposoby.
  • Odpowiedz
@m_szg: pierwszy dzień tylko liść, pierwsza połowa dnia twarzą w dół stoku, druga połowa dnia twarzą w górę stoku. Później stopniowo już normalnie zaczynaj śmigać na wiodącą nogę.
  • Odpowiedz