Wpis z mikrobloga

Ostatnio znieważyłem gildię Reborn mówiąc, że nie chcą się bić za co serdecznie przepraszam i potwierdzam, że wyszli i bawiliśmy się mam nadzieję doskonale, bitwa była naprawdę wyborna i mam nadzieję, że już tak będzie dalej i nie bedziemy bez sensu po respach sie ganiać
Parcele 34:25 Reborn
25:18 było ostatnio więc łącząc
Parcele 59:43 Reborn
#mirkots
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magik_Antonio: Co ty stary liczysz?1/2 killi to gdy wasz 50lvl mwallowal od nas ekipe na defie. Początek, akcja na opence i akcja na Hero to kwitesencja tutaj PVP. BTW. ladnie na mnie wylecieliscie na northgate :D gratulacje.
  • Odpowiedz
@kitz: kwintesencja to to jest s------------a a nie pvp. 30 osób stoi naprzeciwko siebie i czekają aż ktoś niechcący skulla włączy bo k---a nie ma już fragow. Parodia jakiej jeszcze nie widziałem. Do teraz
  • Odpowiedz
@szwagry: przeciez tam nie bylo takiej potrzeby. Dostawaliscie do zera na defie i bez tych walli... Poza tym wspomnialem to gdzies indziej, 50+ lvl, oficjalnie w gildii wiec o co placz?
  • Odpowiedz
@bart0sz: mnie ten wasz def to r---------a xd jest Was 1.5x tyle co nas a Wy w defie siedzicie xD więc dla mnie to parodia a nie pvp. Defa robi się przeważnie gdy nie masz przewagi i musisz odeprzeć mocny atak przeciwnika ( tak jak np my odparlismy 40 miskow paszczakow i obserwujących w 8(!) osób) bo po to są defy a nie żeby siedzieć tam w 20 osób i
  • Odpowiedz
@kitz: chcielismy warmode do 25 fragow, pewnie zaakceptowalibysmy i 50(dzis prawie do 50 doszlo) i wszyscy byli chetni, a wy odpalaliscie jakies liczby typu 200, no slabo.

jest Was 1.5x tyle co nas a Wy w defie siedzicie xD


@szwagry: szkoda tylko ze wy macie 200 lvle a my 90-150
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: wydaje mi się ze macie tylko 1ego 90lvl i to taki parcel ze go nawet nie bilismy xD dobra idę spac z jednej strony było fajnie i pozdrawiam w z drugiej się w-------m bo wygląda to jak jakąś komedia ta sprawa z fragami i w ogole
  • Odpowiedz