Wpis z mikrobloga

@susi33: lajtowo, na lewo od 5-tki zaczyna się sypialnia Wrocławia, #!$%@? tam wieje. Jak biegać to bym chyba rozszerzył obszar troche - bo kawałek dalej w lewo i do góry jest duży las pilczycki. :)
@aikonek: O lipa, zle wycialem troche mapkę patrze, bede mieszkal przy skrzyzownaiu Legnickiej z 5tą bardziej. Skoro sypialnia to rozumiem, że siłowni szukać bardziej w centrum? Rozumiem, że tą legnicką to ciśnie jakiśtramwaj/ autobus do centrum?
@susi33: nie no, lajtowo że siłowni w okolicy znajdziesz mnóstwo. Chociażby w Magnolii, która jest po prawej na Twojej mapce. Legnicka jest bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkim - tramwajów od #!$%@?, autobusy, zasadniczo prosta droga do rynku.
@susi33: bardzo dobra dzielnia. Masz obok Astrę, Lidla, Biedronke, Netto, Aldi, niedaleko jest c. h. Magnolia, BP, park w którym możesz biegać, stadion etc. Jak coś to pytaj
Na apce Runtastic masz trasy, ją tak swoją znalazłem jak sprowadziłem się do Wrocławia, a nie wiedziałem gdzie biegać :)
@susi33: potwierdzam, spokojna okolica, dużo sklepów, duży park. Legnicka skomunikowana jest doskonale, tramwaje na rynek co 2 minuty, niestety tłumy jakie się przewalają w godzinach szczytu są nie do opisania.