Wpis z mikrobloga

Potrafi mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Gimbale do gopro czy do smartfonów są tak drogie?
Koszt ponad 1000zł.
Selfie stick kosztuje 20zł gimbal czyli selfie stick ze stabilizatorem - 1000zł i więcej. Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦̟͎̻̰_Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦̟͎̻̰
Chciałem kupić sobie do smartfona, ale okazalo się że kosztuje więcej niż sam smartfon (°°
#fotografia #kiciochpyta #gopro #gorzekiezale
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AmonGoeth: Gimbal do lustrzanki to wydatek ~9k. Nie narzekaj cumplu. Swoją drogą po co komu gimbal do smartfona - kto normalny zawodowo kręci telefonem?
  • Odpowiedz
@przemek6085: @Myszex: dokładnie, nikt nie mówi o zawodowym kręceniu tylko o kręceniu bez wstrząsów, jak patrze na to to wygląda zupełnie jak nic, wyprodukowanie takiego gimbala kosztuje chyba z 40usd, dlaczego więc kosztuje 1200zł ?
A.....h - @przemek6085: @Myszex: dokładnie, nikt nie mówi o zawodowym kręceniu tylko ...
  • Odpowiedz
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY FILMOWANIE BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ GIMBALA NA PODŁOGĘ
  • Odpowiedz
  • 0
@Kliko jakby mozna bylo to olej do samochodu kosztowalby 5zl za litr. Ale nie kosztuje bo jest zmowa cenowa.
Plus na kickstarterach co rusz pojawiaja sie nowe gimbale za pol regularnej ceny i to wydaje sie byc minimum mozliwe do uzyskania. Takie 50-70usd za gownianej jakosci gimbala.
  • Odpowiedz