Wpis z mikrobloga

#ewaswoboda #lekkoatletyka #coolstory

W biegu, w ktorym Ewa pobila rekord, startowala też Marika Popowicz. Chodzilem z nią do jednego ogólniaka w Bydgoszczy. Mamy tam swoje stale rekordy szkolne zapisane na tablicy (stałe, bo przez ostatnie paręnaście lar nikomu nie udalo sie ich pobić) - każde w swojej kategorii. Wcześniej jeździliśmy na różnego rodzaju olimpiady młodzieżowe - ją wystawiali na krótkie dystanse i sztafety, a mnie na średnie i długie

Pamiętam, ze w wieku #prokuratorboners miala strój bikini z napisem "Marika" na tyłku i wszyscy się za nią ślinili (pewnie ślinią się do teraz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja naście lat temu na zawodach zniszczylem sobie kolano i zamiast skorzystać z dostępu do służby zdrowia poprzez tylne drzwi z napisem "sportowy", to poszedłem jak każdy szaey obywatel na izbę przyjęć.

Dzieki temu mam teraz oba kolana zniszczone i jestem #przegryw, a Marika nadal biega, startuje w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie i jest #wygryw.

  • 8
@FarlenPL: trzasnela mi łękotka na rozgrzewce przed przełajami 5km. Trener sie nie skapnal, ja bylem za mlody, za głupi, wiec pobiegłem pomimo tego że bolało jak #!$%@?. W szpitalu zamiast operować, to dali zwolnienie z wfu i kazali oszczędzać kolano. No to tak oszczędzalem, ze drugie mi #!$%@?...
@kaef: To dobrze, że chociaż amatorsko możesz sport uprawiać. Ja kiedyś na szkolnych przełajach zwichnąłem kostkę, od tamtego czasu bieganie wyłącznie na stadionie ( ͡º ͜ʖ͡º).