Wpis z mikrobloga

Dobra robimy podsumowanie. W sumie na placu boju zostały trzy fony z tej samej klasy cenowej. Byłem już zdecydowany na SIII ale poczytałem o ekranie i jakoś mi nie podpasowało...

Zostały Galaxy SIII, Xperia T i HTC One X.

Szczerze mówiąc czarnym koniem jest HTC - nie traktowałem tej marki poważnie, a okazuje się że One X jest chyba najlepszym telefonem z tej czwórki.

Jaki wy byście wybrali z tych trzech? A może jakiś inny do 1300 - 1400 złotych?

Dzięki za poradę :)

#baskupujefona
  • 20
@Wandsbeker: posiadam s3. jak nie trafisz na egzemplarz z wadliwym modlulem aparatu (jak ja) bedziesz zadowolony. Telefon szybki, ekran ladny. Generalnie minimalnie za duzy, moze sprawiac problemy przy obsludze jedna reka.
@Wandsbeker: Ja nie wiem czemu ludzie kilka lat temu kupowali Nokie gdy HTC robił telefony wyprzedzające wszystkie standardyza rozsądną cenę (wiem, dostępność ale jak ktoś chce...), potem się wybili teraz znów trochę w cieniu tym razem Samsunga. Ja bym brał...

@desygnat: no chyba tak będzie i się skończy na nokii :/

A tak szczerze - każdy z nich wykorzystam na 100%. Potrzebuję dużego ekranu, szybkiego proca, mam zamiar przeglądać neta, oglądać filmy, czytać teksty, także grać.

Zresztą - skąd możesz wiedzieć że ich nie wykorzystam skoro nie znasz moich potrzeb?
To co zamierzasz robić to i na starszych modelach wykonasz(oprócz kilku gierek co i tak jak dla mnie jest niewygodne granie na smartphone)


@desygnat: po pierwsze jakie starsze modele? Po drugie - czy któryś z tych "starszych modeli" ma ekran powyżej 4.5 cala i PPI powyżej 300?