Wpis z mikrobloga

Kobiety to najgorszy typ współpracownika, nie odnajduje się w tym świecie fałszu i kłamstwa. Jestem spokojną dziewczyną i staram się unikać konfliktów, ale moje koleżanki z pracy to niezłe żmije. Suka utopiła by inną w łyżce wody.
#logikarozowychpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
@Changa: odcinek 42325, jednak to musi być prawda skoro tyle osób dzieli się takimi samymi spostrzeżeniami. Podobno najfajniejsza atmosfera pracy u różowego panuję gdy pracuję z niebieskimi
  • Odpowiedz
@Changa: Gdyby to napisał jakiś mirek, to zaraz wszyscy by go nazwali mizoginem i stulejarzem. Tak poza tym, to masz niestety rację cumplu. Kobiety to źli współpracownicy, szczególnie w technicznych zawodach.
  • Odpowiedz
Suka utopiła by inną w łyżce wody.


@Changa: a na fejsiku pewnie sobie słodzą gadką w stylu "pięknie wyglądasz kochana", "ślicznie wyszłaś kochana" itd. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Turboslaw: xDD "ja taka spokojna, obłuda i fałsz TYCH WREDNYCH SUK, ale ogólnie to ja taka spokojna i miła i wcale nie piszę brzydko o innych ludziach w internecie" xDD
  • Odpowiedz
@stara_zocha: @Changa: To ja chyba pracuję w jakimś wybitnym korpo, tak z 80% ekipy to kobiety, a atmosfera jest bardzo przyjemna. Praca lekko techniczna, niezbyt męcząca i wszyscy są raczej ogarnięci, ekipa całkiem zgrana, ciekawe jaki jest tego powód? Dobry HR? Średni wiek w granicach 26 a wśród tego studenci wszystkich lat, ludzie lekko po studiach nie zmęczeni życiem pracujący gdzie im się podoba i przychodzenie nie jest udręką. Zawsze
  • Odpowiedz
@Changa: najgorsze jest to,że przychodzisz spokojnie do roboty,chcesz spokojnie zrobić swoje i iść do domu,to i tak ci się oberwie,bo szefostwo jest z ciebie zadowolone(i niby jesteś potencjalna konkurencją), a nawet za to,że jesteś szczupła(absurd #truestory).
  • Odpowiedz