Wpis z mikrobloga

@Kwilos: właśnie miałem pisać czy ktoś z Mirków gra. Poniżej moje przewidywania.
Ruch - Zaglebie 1:2
Slask - Wisla 3:0
Górnik - Piast 1:1
Cracovia - Gornik 2:3
Lechia -
  • Odpowiedz
@rahuza123: Zespół przygotowany bardzo dobrze (jak zawsze pod wodzą Waldka zima przepracowana solidnie), atmosfera w zespole najlepsza. Generalnie Ruch zawsze dobrze zaczyna runde wiosenną, nie wiem za ro jakimi Ty się kierowałeś przesłankami przed typowaniem tego meczu.
  • Odpowiedz
@Kwilos: Pogon dobre sparingi i mocne wzmocnienia, z drugiej strony Korona z Rymaniakiem w obronie, gładka wygrana. Pogon w tym roku powalczy o puchary.
Co do Wisly to swoje zdanie mam, widzialem sparingi i Slaska i Wisly - bez porownania. Ten nowy Japonczyk Morioka jesli zagra to sam dolozy ze 2 asysty w tym meczu.
  • Odpowiedz
@Kwilos: Nie gram tego. Po prostu mu napisałem swoim Niebieskim Sercem, że Ruch nie ma prawa dzisiaj przegrać. Nie napisałem do Ciebie więc do teraz zastanawiam sie po co ten tekst : "to graj swojego totogola", jeszcze gdyby Ciebie to dotyczyło to może bym to jakoś zrozumiał.
  • Odpowiedz
@rahuza123: co za #!$%@? typy,
-ruch ma potencjal z tymi zawodnikami ktorych mial w rundzie jesiennej(1;0),
-slask akurat pieknie obstawione,
-gornik w plecy z piastem (0;2)
-leczna an remis, po 0
-podbeskidzie na remis, po 1
-korona 3;0 w plecy. dziekiuje za uwage 10% za trafione typy, na numer konta ....(podam jutro)
  • Odpowiedz