Wpis z mikrobloga

Mirki, jest opcja by sprawdzić czy to telefonicznie czy jakoś inaczej czy przychodziły do mnie w ostatnim czasie paczki? Nigdy w życiu w mojej miejscowości nie spotkałem się z sytuacją by nie doszła do mnie jakaś paczka, teraz na mieszkaniu w #katowice nie doszły mi już 4. Niektóre dochodzą, niektóre nie. Wiem że nasz listonosz to kompletny nieogar, to co on odwala czasami z paczkami woła o pomstę do nieba. Jestem cały dzień w mieszkaniu, a ten zostawia awizo, nie mówiąc o tym że mój adres to NUMER 12 mieszkania 8, a ten wrzuca do mojej skrzynki listy z adresu 14/1... Czujecie? Przecież te numery nawet nie są podobne.12/8 a 14/1 ... Nasza skrzynka jest otwarta, ale wątpię by sąsiedzi podbierali paczki, chociaż kto wie... Zamówiłem 4 paczki z jednej firmy, minęło trochę czasu, przyszła tylko ta zamawiana jako ostatnia (nie ma szans by paczki nie wysłali, zostały wysłane na pewno) + 1 list zwykły, który nie doszedł od 2 miesięcy. Albo ktoś podbiera mi paczki ze skrzynki, albo to sprawka listonosza. Da się gdzieś zadzwonić, zapytać czy na moje nazwisko np w sortowni w Zabrzu mieli jakieś paczki dla mnie?

#pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
  • 3