Wpis z mikrobloga

Tak patrzę na zamieszanie przy #500plus i o ile chyba nikt myślący nie ma wątpliwości, jak wielką głupotą jest ten program, to jednak trzeba przyznać, że zachowanie PO jest jeszcze głupsze i jeszcze bardziej żenujące.

PiS wprowadza po prostu swój sztandarowy pomysł. Głupi jak cały PiS, ale ciemny lud chciał, to robią i trudno mieć pretensje. Ale że PO, po tak długim krytykowaniu tego programu, przechodzi do tak żałosnej ofensywy, to naprawdę poniżej rozumu i godności człowieka.

Muszą tam mieć tęgich specjalistów. Znaleźli, że Szydło kłamała, więc wystąpili z "prawdziwą pomocą", 500 dla każdego dziecka, precz z dyskryminacją! Jak można być aż tak głupim i aż tak obłudnym, żeby po 8 latach rządów, kiedy taki pomysł im się w głowach nie narodził (na szczęście), teraz mają czelność #!$%@?ć takie smutki. Jak można być aż tak zakłamanym i aż tak głupim, po prostu głupim?

Zamiast się dystansować od rozdawnictwa, zamiast próbować walczyć o elektorat rozczarowany PiSem, próbować wracać do swojej dawnej retoryki, oni usiłują być PiS - bis, kolejną socjalistyczną, niepotrzebną partią. Pomijam, że w ogóle nie są nikomu potrzebni i niech giną, ale serio, na miejscu ich strategów strzeliłbym sobie w łeb.

Niech ktoś zrzuci bombę, niech przyjedzie walec i wyrówna. Sami kretyni, ja #!$%@?ę...

#dobrazmiana #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi
  • 8
@ediz4: Ja mam wrażenie, że tam po prostu nie ma żadnego planu. Ta partia nie ma kręgosłupa. Co by nie mówić o PiS, to Kaczyński spaja to wszystko jasną wizją partii i swoich rządów. Podobnie spajał PO swego czasu Tusk. Można go nie lubić, ale to był wyrazisty polityk, wiedział co i w jaki sposób chce osiągnąć. Teraz PO nie ma lidera, każdy ciągnie w swoją stronę i nie wiadomo w
@jamtojest: mi się wydaje, że nagle chcą rozdawać, bo nie ze swoich.
to znaczy, wiadomo, że nie ze swoich, ale w tak kadencji za finanse odpowiada PiS. więc po prostu pokładają bombę, żeby ten czy kolejny budżet się nie zamknął.
i wtedy mają nadzieję wrócić jako zbawcy i krytycy całej sytuacji.
bo oczywiście społeczeństwo zapomni czyj to pomysł.
Jak można być aż tak głupim i aż tak obłudnym, żeby po 8 latach rządów, kiedy taki pomysł im się w głowach nie narodził (na szczęście), teraz mają czelność #!$%@?ć takie smutki. Jak można być aż tak zakłamanym i aż tak głupim, po prostu głupim?


@jamtojest: Jak można być tak, ekhm, by nie widzieć, że to jest tylko i wyłącznie oburzenie i propozycja "na pokaz"? Cała ta afera obliczona była na