Wpis z mikrobloga

Jak oglądam jakieś podejrzane filmiki, gify albo strony internetowe, w których rośnie napięcie, to przewijam trochę pasek, by widzieć tylko pół, albo oglądam zza dłoni, bo boję się screamerów. Już się na to cholerstwo nabrałam tyle razy! W nienawiści do screamerów tak zostałam wychowana, hwds.

#oswiadczenie
  • 27
  • Odpowiedz
@donteatthefish: Jak pierwszy raz odpaliłem słynne "anne.jpg" to przez tydzień miałem traume ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po jakimś czasie człowiek się uodparnia, ale ślad w psychice zostaje xD
  • Odpowiedz
@donteatthefish: ja kiedyś przez mojego kolegę zacząłem sie jakąć bo był starszy a ja taki mały Gówniak i mi pokazał chyba vision test, ło matko, gorszego nie widziałem, pokazał mi wtedy ghost cara i tego vision test, nie polecam motzno (,)
  • Odpowiedz
@donteatthefish: najgorszy na jaki ja trafiłem, to jakaś stronka z creepypastą, wszystko spoko czytasz sobie normalnie, ale jak przewiniesz w dół do pewnego zdania, to włącza się jakiś skrypt który automatycznie przewija stronę w dół na jakąś paskudną gębę a z głośników leci jakiś ochrypły głos
  • Odpowiedz