Wpis z mikrobloga

@mar-kar-583: No cóż, to że chciałbym sobie pojeździć ciężarówką nie znaczy, że mam srać po lasach i spać w ciągu dnia a w nocy jechać bo tak tacho każe. Kierowca to jest wielka odpowiedzialność, mnóstwo wyrzeczeń i zobowiązań a granie w gry daje nam to co w tej pracy jest najlepsze czyli jazda i podziwianie widoków.
  • Odpowiedz
@mar-kar-583: Ale zdajesz sobie sprawę z tego ze w to graja głownie ludzie po prawdziwej pracy i niekoniecznie chcą ja rzucić żeby jeździć 12h dziennie TIRem?
  • Odpowiedz
@Reck: Albo w czasie pracy jak mój wykładowca w czasie egzaminu odpalał #ets2mp i wyświetlał nam na projektorze. Po prostu twierdził, że ta gra go odpręża a my i tak nie będziemy ściągać bo zrobił osobną grupę dla każdej osoby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reck: @Slawek91: szkoda że nie można sobie na weekendzik wyskoczyć tirem tak jak się dorabia uberem w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale kto wie może niebawem będzie możliwość nadzorowania autonomicznej ciężarówki i wystarczy pilnować by nikt w calais się nie dosiadł
  • Odpowiedz
@mar-kar-583: Zrobienie uprawnień C+E może kosztować nawet do 10 tys zł. Poza tym praca kierowcy jest bardzo uciążliwa, ciągłe życie w stresie nie każdemu odpowiada.

To tak samo jak zapytać czemu ludzie grają w CS:GO a nie pójdą do wojska i nie pojadą na misję.
  • Odpowiedz