Wpis z mikrobloga

@deyna: W ogóle to mnie nie strasz, bo już przez chwilę myślałem, że mecz jest w Walentynki i bym musiał wszystko odwoływać i lecieć na mecz, dziewczyna pewnie nie byłaby zadowolona z takiego obrotu spraw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można w tym sektorze założyć koszulkę Skry?


@deyna: no wiesz na meczu jak na meczu, ale po za halą mogą być kibicie Arki Gdynia a oni... zresztą sam zobacz.
@rbk17: tego Rybaka kojarzę z Pustek Cisowskich.
@Marmite: jak kupowałem na stronie to w tym sektorze było 26 miejsc wolnych. W domu na kompie sprawdziłem, bo na komórce ta strona nieczytelna.
@deyna: Wow, no to jestem szczerze zdziwiony. Gdybyś mnie zapytał czy sądzę, że są tam jeszcze miejsca, to bym tylko popukał się w głowę i stwierdził, że pewnie w ciągu pierwszych 2 dni się rozeszły.

@deyna: tak, zwłaszcza jeśli wybrałeś miejsca w stronę sektora 114. Ogólnie 113 i 115 to najlepsze sektory do oglądania. W zeszłym sezonie chodziłem do 113 co mecz i byłem zadowolony, w tym sezonie mam karnet na 115 i jednak 113 moim zdaniem lepsze.

@deyna: To nie zraź się, że na ERGO będzie trochę piknik. Trefl to młoda drużyna, która trochę zbyt gwałtownie zaczęła odnosić sukcesy (2 sezony temu - 10. miejsce. Sezon temu - 2. miejsce, puchar Polski, co najmniej kilka wygranych z najlepszymi drużynami Plusligi), więc nie miała czasu na zbudowanie solidnej bazy kibiców. Ale i tak jest fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marmite: Teraz oglądam skrę- resovie i kibice są fantastyczni z Rzeszowa. Na pewno się nie zrażę, tym bardziej, że będę kibicował Lotosowi, bo urodziłem się w Gdańsku i jestem z Gdyni.
@deyna: No właśnie o takim czymś mówię. Kluby Kibica z Resovii czy Skry czy wielu innych "dojrzałych" drużyn z wieloma sukcesami to już wieloletnie "doświadczenie" w kibicowaniu i to widać. A Trefl to młoda drużyna, która nawet nie miała etapu pięcia sie w górę tabeli, tylko od razu w jeden sezon z dna na sam szczyt xD więc widać różnicę, niestety. Nie zobaczysz tam tego, co widzisz właśnie w meczu Skra-Resovia