Wpis z mikrobloga

13. Dyskwalifikacja drużyn następuje w przypadku:
nieodpowiedniego zachowania członków drużyny na serwerze jak i na wykopie w
kwestiach związanych z turniejem w trakcie jego trwania.

W zwiazku z wyzywaniem mnie od scierwa przez kolege @Takten, oraz juz chyba z 20 probie wywolania afery proponuje druzynie ktorej jest on czlonkiem, zeby ogarneli kolege, bo nie bedziemy tolerowac chamstwa, ani prob krecenia afery. Zawolam @krav ktory jest kapitanem.

#mirkocup
  • 13
  • Odpowiedz
@Pertaseth: Ten turniej idzie swietnie. Sporo widzow, swietni komentatorzy, swietne serwery, duze nagrody. Tylko jeden pan ma wielki bol tylka, ze nie wyjdzie z grupy prawdopodobnie. Juz nawet wlasna druzyna sie z niego smieje. Po prostu nie bedziemy tolerowac takiego zachowania. Jezeli w dalszym ciagu bedzie sie tak zachowywal, pomyslimy nad dyskwalifikacja jego badz calej druzyny.
  • Odpowiedz
@pitu120: Nie chce dyskwalifikowac druzyny, bo znam tam jakies osoby i to spoko ludzie. Jednak nie moge tolerowac czegos takiego, ze gosc kreci afery z tylka, obraza mnie i innych we wpisach dotyczacych turnieju. Mam troche wieksze info niz to co on robi na wykopie, wiem do czego dazy i dlaczego, nie napisze Wam, a szkoda bo byscie sie wszyscy niezle usmiali jaki to typ czlowieka, ale zachowam to dla siebie,
  • Odpowiedz
@yazir: W sumie to afera zadna, raczej jeden aferzysta, ktory swoim zachowaniem sam sie pograza :) Tez go mialem na czarnej za cos, zdjalem specjalnie zeby dyskutowac, to on mnie umiescil xD
  • Odpowiedz