Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś spece od #video #obrobkavideo którzy mogliby na szybko przebadać ten filmik?
Pochodzi on z tego fanpejdża i był nakręcony w kompleksie RIESE w górach Sowich. Przedstawia COŚ przebiegające w niedalekiej odległości przed kamerą i ginie w bocznym tunelu. Ja po szybkiej obróbce (jestem laikiem) z małą pewnością widzę jakąś dwunożną istotę i zastanawiam się czy chłopacy nie zrobili czasem jakiegoś psikusa z udziałem dodatkowego kolegi :>

#riese #gorysowie
S.....e - Są tu jakieś spece od #video #obrobkavideo którzy mogliby na szybko przebad...
  • 9
@SprawdzamInformacje: zwierzę. Ciężko powiedzieć co dokładnie ale czworonożne a nie dwunożne-wytarczy proste zatrzymywanie na youtubie by zobaczyć że sposób stawiania nóg pasuje. Ciężko o skalę porównawczą bo przebiegało daleko ale nie sięgało wysoko szczególnie jak się porówna z końcówką filmiku na której zaglądają w dziurę.
@SprawdzamInformacje: rozmycie strasznie psuje odbiór a oglądanie pojedynczych klatek tylko pogłębia złudzenie bo w statycznym obrazie z plamami mózg szuka znajomych kształtów. W ruchu klatka po klatce widać że idzie na czterech i to idealnie jak ze studium rysunku. Nie ma szans by człowiek to udał. Spodu nóg nie ma idealnie na wysokości podstawy otworu. Perspektywa i brak punktów odwołania zrobiły swoje i wydaje się że jest większe niż w rzeczywistości.