Wpis z mikrobloga

@Misiekbrysiek: Dzisiaj was wszystkich pododaję. Muszę się odbić finansowo bo chciałem wczoraj troszkę zapolować Cobrą ale parę razy wpadłem w walkę z 4-5 pirackimi statkami i zrujnowało moje fundusze ;)
@pablosik: Wbijaj do frakcji, odrobisz szybko. U nas (nie wiem czy u innych też) masz +100% od każdego bounty w kontrolowanych systemach nawat na 1 randze, a na 5 x4. Wczoraj w 10 minut zarobiłem 1 400 000 cr. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pranav Antal - Harmony through Technology! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil-litwinczuk-9: Chyba tak zrobię, ale będę musiał sobie pocisnąć do układów, które wspierają sojusz a mam do nich w cholerę daleko. Czy przystąpienie do frakcji zamknie mi jakąś drogę? Będą do mnie strzelać w innych układach? Jak to jest?
@pablosik: @pablosik: Jeśli dołączysz do nas to będą atakować Cię Federalni w ich systemach. To nie problem, albo walczysz, albo uciekasz. Jeśli zdecydujesz się na walkę to ci się to opłaci bo za każdego dostaniesz nagrodę i to nie tak małą jakby mogło się wydawać. Ogólnie dziś będę online za jakieś dwie godziny i chętnie Cię wprowadzę. Każdy gracz się dla nas liczy zwłaszcza, że po ostatnim tygodniu jesteśmy co