Wpis z mikrobloga

@Sunstorm: osobiscie gram w rusta, mam dayz standalone i dayz mod do army 2 i army 3, 7 days to die nie przemowilo do mnie, ark ma potencjal ale potrzeba dobrego kompa, h1z1 chwilowo odpuscilem
  • Odpowiedz
@Sunstorm ściągnij każdą gre, i sprawdź jak Ci się podoba? W polsce żeby być posądzony o piractwo pozew musi wytoczyć osoba która ma prawa do tej gry więc nie widzę problemu D:
  • Odpowiedz
@Sunstorm: Ja osobiście będę kupował Hurtworlda bo wygląda ciekawie i ma dość dobrą optymalizacje, brałbym Rusta, ale kijowa optymalizacja i mam lagi. No jeszcze nad H1Z1 się zastanawiam, ale to tylko do Battle Royal
  • Odpowiedz
@Sunstorm: ogolnie to z tych gier niestety zadna nie robi wielkiego szalu. Kazdej cos brakuje.

Za H1Z1 bym sie nie bral bo oni juz k---a bardziej kombinowac nie mogli. Najpierw studio zostalo wykupione, teraz dziela to na 2 osobne gry (bo hajs sie pewnie nei zgadza) itp itd. Zalosne.

ARK jest niestety dość drewniany, optymalizacja juz jest lepsza niz na sama premiere, ale ciagle nie ma
  • Odpowiedz
@Sunstorm: mniej denerwującego
xDDD
Nie ten gatunek cumplu. Nic tak nie w-----a jak zalogowanie i okazanie się, że jesteś bezdomny, a wszystko co robiles przez tydzień idzie się kochać. Nic nie daje takiej satysfakcji jak zraidowanie kogoś innego. 4 przegrane turniejówki w csie mnie tak nie wkurzały jak 1 ded w ruście. Clutch 1 vs 5 nie daje takiej adrenaliny jak obrona bazy.
Kupujesz AWP, kevlar, pistolet, nejdy i umierasz
  • Odpowiedz