Wpis z mikrobloga

Mircy, w okolicach lipca będę kupował porządnego lapka. Chcę przeznaczyć na niego tak do 4,5 - 5 tysięcy. Przeznaczenie to głównie tworzenie grafiki, ale nie ukrywam, że dobrze by było, żeby nie miał problemów z nowymi gierkami.

Wiem, że jeszcze trochę czasu ale może coś podpowiecie? Co dobrego wybrać?

#komputery #laptopy #informatyka #gry #grafika
  • 20
@burzovsky: Ja bym sobie odpuścił gierki na laptopie, skoro masz stacjonarny sprzęt i do pracy kupił po prostu MacBooka. Te laptopy to sa cały #!$%@? warte. Wydasz 5 kapci i za 3 lata sprzęt w zasadzie do #!$%@?.
@burzovsky: Sponio. Jak coś, to Wiesiek 3 śmiga na bardzo dobre/ultra, AI i PS działa bez problemu. Stwierdziłam, że podesle chociaż coś, bo widzę, że dołączyli się tu malkontenci równi poziomowi elektrody.
@Ennai: No niestety, zdawałem sobie sprawę, że zanim otrzymam jakąś sensowną odpowiedź to będę musiał przebić się przez kupę szajsu i postów typu "jesteś głupi", "kup konsole", "Maki najlepsze". Tym bardziej dzięki za odpowiedź.

@Patri295, @afrykanczyk chodzi o to, że nie mam w domu miejsca na biurko i stacjonarkę. Dobry sprzęt mam w pracy, a w chacie po prostu muszę mieć coś małego i lekkiego, co mogę swobodnie przenosić. Niedługo