Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga, organizuję pierwsze w życiu #rozdajo.
Mam do oddania zalegająca mi obudowę PC bez zasilacza, do tego procesor AMD z radiatorem od wyższego modelu.
Nie jest to jakiś demon prędkości, był w komputerze jakoś przejściowo, nawet nie pamiętam modelu. Ma ze dwa rdzenie pewnie, jakoś tam taktowane. Do gier pewnie się nie nada, ale do zastosowań biurowych, przeglądania mirko z pewnością. Jeszcze poszukam to może dorzucę ze 4GB RAMu, jak znajdę gdzieś w szufladach. Wtedy jakoś kosztem ~300zł idzie złożyć sobie cały komputer.

Zasady:
- wystarczy plusik, śmieszny obrazek w komentarzu jest miłym dodatkiem, żebyśmy zostali przy tematyce portalu,
- zielonki nie biorą udziału,
- losowanie w poniedziałek późnym wieczorem,
- wygrany opłaca koszty przesyłki przed wysłaniem,
- wysyłka jakoś w czwartek/piątek.

Jak nie jesteś w stanie rzucić pieniążka na wysyłkę tego to nie plusuj, daj szansę innym, ja wolałbym już nie dokładać do interesu.
Zapraszam do plusowania, bo muszę się tego pozbyć, a nie chcę wyrzucać, może się komuś przyda : )
Pobierz j.....n - Uwaga, uwaga, organizuję pierwsze w życiu #rozdajo.
Mam do oddania zalegaj...
źródło: comment_xVPFheKnC6qJXwUIDHzTQSdWRdQFjUwa.jpg
  • 52
@kasu:

nawet nie pamiętam modelu

Serio, nie mam od tego oryginalnego pudełka, pewno jakis Athlon, czy coś podobnego. To miał być procesor przejściowy, tani, pasujący do Asrocka 970 Extreme4. Dałem za niego jakoś ze 150-200zł, nówki pewnie teraz kosztują 100zł+.