Wpis z mikrobloga

Piwniczani znawcy Steamowych zasad, mam takie pytanie ale zadam je po opowiedzeniu historii tej dziwnej sytuacji, otóż obserwuję pewnego typa (dodałem go do znajomych) od bardzo dawna który pewnego razu z chamskim wallhackiem aimbotem i Bóg wie czym jeszcze grał sobie w cs'a na sewerach społeczności. Koleś grał sobie tak co kilka dni nawet czasem turniejowe (!). Dostał reporta ode mnie w grze i na steamie za oszustwa. Od innych graczy też masowo dostawał szczególnie sądząc to po tym że miał dużo skarg w komentarzach na profilowym steam-które po jakimś czasie zniknęły. Czasem pytałem gościa jakim cudem sie tak długo trzyma to on sobie coś tam odbrechtywał i zmieniał temat na pogode, wyniki meczów bundesligi etc. Po niecałych dwóch miesiącach dostał w końcu bana co widniało na jego profilowym i świeciło na czerwono dużymi drukowanymi literami "VAC".
Wczoraj koleś do mnie pisze czy zechciałbym zagrać z nim rankeda. Zatkało mnie, wszedłem na jego profilowe i okazało się że jego VACacje wyparowały jak ręką odjął. Btw mój znajomy dostał kiedyś bana bo coś grzebał w plikach gry tzn, podmienił coś tam za pomocą jakiegoś programu żeby szybciej mu wbijało xp co oczywiście nie działało ale banan oczywiście jak najbardziej się należał, szkoda tylko że miał ekwipunek warty około 300 euro, a konto już prawie rok na wakacjach.

tu macie profil tego cheatera


#csgo #vacation #cheaters #steamjustice
  • 4