Wpis z mikrobloga

@Gremo: Zarejestruj się na bitmarket, kup bitkojny za 2000zł aktualnie po kursie 1550 i ustaw sprzedaż jak kurs dobije do 1700 czy 1800, zarobisz więcej niż przez 5lat lokaty ( ͜͡ʖ ͡€)
@MichaelT128: a to nie wiedziałem o opłacie. Po prostu nie mogę założyć subkonta.. A chciałem sobie odłożyć te pieniądze gdzieś na bok aby nie można było ich użyć :(
@Gremo: Załóż sobie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima (akurat w ten weekend mają przerwę, więc nie założysz). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak Ci zależy na natychmiastowych przelewach to może Inteligo? Akurat tam nie ma opłat za konto oszczędnościowe, chociaż to też PKO BP.
@Gremo: a zacznijmy od tego, w którym banku posiadasz konto? Bo rozumiem że chodzi tylko i wyłącznie o to aby te pieniądze jakoś oddzielić aby ich nie przewalić na głupoty, więc może wygoda będzie istotniejsza niż same odsetki?
@barwus: ( ͜͡ʖ ͡€) podatek Belki, prowizje za wypłatę/wpłatę/przeksięgowanie środków + inne opłaty dot. prowadzenia rachunku. Żyć nie umierać - już teraz się nie dziwię skąd wielu "topowych graczy" dorobiło się milionów.
@barwus: oprocentowanie wgl mnie nie obchodzi. Nie mam zamiaru ich nie wiadomo jak mnożyć. Chciałbym tak jak mówiłeś je właśnie oddzielić aby ich nie używać. A skarpeta odpada, mieszkam w akademiku. PKO BP konto dla młodych posiadam :)
To moze inteligo? Skoro dziala w ramach tego samego banku to przelewy miedzo zwyklym w oszzednosciowym powinny byc szybkie, a jak nie to bgzoptima, tylko w oplaty sam musisz zanurkowac bo nie sprawdzalem tak dokladnie