Wpis z mikrobloga

Mirki co myślicie o tym aby pojechać z #katowice do #sopot na niedzielę? Wyjazd w sobotę o 22 na miejscu jesteśmy ok. 8 w niedzielę. Powrót o 21 w niedzielę i w Katowicach jesteśmy o 7. Nie widziałem morza 20 lat czyli od drugiej klasy podstawówki. Mój różowy twierdzi, że pomysł głupi i szkoda kasy ale pczywiście skorzystaliśmy z promocji PKP dla kierowców gdzie bilet kosztuje 29zł dla osoby w jedną stronę. #kiciochpyta #podroze
  • 20
@breskali: jasne, ze jedz! Teraz jest najlepsza pora na wyjazd nad morze - nie ma tłumów, parawanów ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do różowego to nawet jesli teraz narzeka to jak powiesz jej "mam juz bilety, jedziemy" to sam zobaczysz ze bedzie podekscytowana podroza. :)
@breskali: sugeruje jednak dolozyc kilka cebul i wykupic 1 klase. standard niby ten sam ale znacznie mniejszy scisk a tym samym wiekszy komfort podrozy. jakby nie patrzec kawalek drogi macie a w 2 klasie w weekendy zazwyczaj spory tlok. akurat siedze w pociagu w kierunku katowic :) na 2 klase biletow nawet nie bylo
@breskali: trochę się umęczycie, długa podróż, nieprzespana noc... w Sopocie jak to w Sopocie. Monciak, molo, morze... do Gdańska możecie potem podjechać SKMką i potem z Gdańska wracać do Katowic. W Gdańsku to starówkę obejdziecie.