Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki,
przybywamy do was z #rozdajo :) Do wygrania wśród plusujących dowolna medusa z naszego sklepu lampazkabla.pl (ʘʘ)

Dodatkowo informujemy, że dla każdego mirka z kodem mirkodd -50 zł na każdą lampę!

Będziemy stale poszerzać naszą ofertę, więc można polubić naszego facebooka by być na bieżąco: facebook.com/lampazkabla/

Jako, że sami jesteśmy zielonką to nie zamierzamy żadnej dyskryminować, póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie w sobotę o godzinie 19 za pomocą #mirkorandom, a prawilna paczka wyjedzie w poniedziałek do szczęśliwca kurierem.

KABLAZLAMPA - Witajcie mireczki,
przybywamy do was z #rozdajo :) Do wygrania wśród p...

źródło: comment_SWJbdtMVpWt7weqAjbXi4fKt8d59LsGT.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@far_away: więc za 6 oprawek + kabli + żarówek zapłacisz tylko 540 zł. Podejrzewam że ich plan marketingowy wyglądał tak:
1. Zrób lampę za 60zł
2. Spróbuj ją sprzedać za 540zł
3. ??????????
4. Profit
p.....i - @far_away: więc za 6 oprawek + kabli + żarówek zapłacisz tylko 540 zł. Pode...
  • Odpowiedz
Sześć kolorowych drucików - do 20zł
Sześć gniazd pod żarówki, wybrałem najdroższą możliwą #!$%@? wersję - 8,20 x6 = 49,20zł (byly tez 3zł/szt)
uchwyt sufitowy do lampy, znów najdroższa możliwa wersja - 20zł
żarówki - hahaha gównozł, nie ma w zestawie

wniosek jest prosty, minął już pierwszy miesiąc 2016 roku, lada moment lecimy na marsa a mirki łykają jak pelikany oczywiste zarzutki
  • Odpowiedz
@KABLAZLAMPA: jprdl i serio ktoś to kupuje?
i jeszcze to pisanie w liczbie mnogiej. Jak tak ktoś pisze to wiadomo, że siedzi jakiś jeden cwaniak i szuka frajerów z Warszawy którzy dadzą za 2m kabla tyle kasy xD

#czarnolisto
  • Odpowiedz
@KABLAZLAMPA: w pierwszej chwili myślę sobie - o kurde, jakieś takieś elastyczne przewody zrobili które trzymają kształt, szyjki gęsie jakieś jak do lampek biurkowych, żarówki fikuśne ale tak patrze sobie bliżej - kable na haczykach wiszo, no to za kable i żarówki pół kafla - no nie bardzo. Ale powodzenia.
  • Odpowiedz
@KABLAZLAMPA: chyba trochę nie trafiliście z targetem xD Przychodzicie na portal, gdzie ciśnie się bekę z audiofilskich przewodów, gejówki ajos i innych takich, z kilkoma metrami kabla za 5 baniek.

jakby to powiedział Oskarek: XDDDD
  • Odpowiedz
Mirki mięliście rację. Podchodzenie pod ceny konkurencji na samym starcie to nie najlepszy pomysł () Cenę obniżyliśmy i obiecujemy, że będziemy bardziej przystępni także przy kolejnych lampkach
  • Odpowiedz
łał, napiszcie, że odnieśliście z tym sukces i świetnie prosperujecie, to podziękuje za uświadomienie mi, że jestem debilem. Tyle pomysłów, tyle biznes planów w głowie sie rodziło, a każdy kończył sie tym, że eee... kto by to kupił, sam bym se zrobił na kogoś miejscu..., albo eee... to za mało, musze urozmaicić oferte i wtedy wejde na rynek, zrobie portfolio i w ogóle... A tu? Macie w ofercie jeden model, jeden sposób
  • Odpowiedz