Wpis z mikrobloga

#dirtrally #assettocorsa #projectcars
Mireczki mam pytanko. Którą z tych gier warto kupić? Aktualnie gram na piracie Dirt rally, lecz jest tam mniej aut niż w oryginale. Nie ukrywam że strasznie wciągnęły mnie rajdy. Czy w Dircie będą udostępniane jakieś inne trasy? Czy raczej szybko mi się znudzi ta gra? Jak sprawa wygląda z project Cars i Asseto Corsa?
  • 17
@Tomislav: nie rozumiem was ludzie XD. Kupuje każdą grę, nawet jak nie jestem pewien czy na pewno mi się spodoba. Jak mi się nie spodoba to mówię trudno i przynajmniej mam czyste sumienie. Po prostu kup te grę
@IsseTimore: Kupuje kiere i ciężko mi wydać na G27 + 3 gry kupowane w ciemno.

EDIT: A w zasadzie to 2 gry kupowane w ciemno bo w Dirta już grałem. Pytam tylko które gry mi się szybciej znudzą. Nie ukrywam że dopiero zaczynam swoja przygodę z samochodówkami choć prawko mam już od 5 lat.
@Tomislav: Jeśli nie masz wszystkich aut to i pewnie nie masz też ostatnich, premierowych odcinków w Szwecji. Warto kupić, tym bardziej, że już przetestowałeś.

A czy wciąga? ja mam 300h+ I się nie znudziłem. W kwietniu wyjdzię parę nowych aut i później jakieś DLC się zapowiada.
@Tomislav: Mam wszystkie od dnia premiery i kazda z tych gier ma cos w sobie. Dirt Rally to bez watpienia najlepsza gra rajdowa od czasow.... no wlasnie? RBR bo do innych nie ma co jej porownywac. Gram niemal codziennie i jest mega trudna wiec tylko nieliczni kosmicie sie w niej odnajduja aby wygrywac na najwyzszym poziomie trudnosci. pCars sprawdza sie swietnie w trybie singla bo multi jest zbugowane na maxa! W
@Tomislav: Ja mam Assetto i Dirta. Projecta nawet nie sprawdzałem, po tym co czytałem (i potwierdzili ludzie wyżej). AC jest świetne do jeżdżenia online lub na czas (jest dodatek, który pozycjonuje twoje czasy do innych ludzi, więc jest jakieś wyzwanie, jeżeli lubisz jeździć na czas). Dirt to znowu świat rajdów, zupełnie inny sposób jazdy, kompletnie coś innego. Kiedyś spędzałem dużo czasu w Assetto, a od kilku miesięcy (od kiedy kupiłem Dirta),