Wpis z mikrobloga

@Oinizrum: nie nie, premiery nowych kart masz co 2-3 lata(tj nowy proces technologiczny), w okresie pomiędzy tym masz karty na tych samych technologiach, jedynie więcej tego samego
  • Odpowiedz
@kamdz: Ten SSD, co do karty to najlepszy stosunek ceny do jakości mają właśnie GTXy 970/R9 390 (ale do tej drugiej to lepiej jakbyś zmienił zasilacz, także zostańmy przy 970), tylko zamiast Asusa Strix wziąłbym MSI Gaming bo ma nieco lepsze chłodzenie.
  • Odpowiedz
@Oinizrum: tak ale zwykle niewidoczny, karta z wysokiej półki(nawet nie musi być najwyższej) w czasie premiery nowej serii w nowym procesie technologicznym, starczy do czasu premiery nowych kart w drugim z kolei nowym procesie technologicznym
  • Odpowiedz
@kamdz: a gtx960 nie będzie starczyć? przy obecnym procku i płycie głównej wykorzystam potencjał gtx970? nie chcę kupować na zapas tylko do obecnego konfiga, co mi z super grafy jak procek będzie blokować lepsze tytuły. A całego kompa nie chcę wymieniać póki co
  • Odpowiedz
@kamdz: Do cs to wiadomo, najbardziej procek zawsze wszystko ogranicza. Jakbym miał wolną kasę to włożył bym do niego jakiegoś gtx 970, sterowniki nvidii nie obciążają tak bardzo CPU jak sterowniki AMD więc procek nieco odżyje. szkoda, że procesor nie jest w wersji k. Masz w nim turbo? Bo zdaje mi się, że chociaż do tych 3,7 ghz powinno być.
  • Odpowiedz
@kamdz: procesor nie będzie blokował, najlepiej byłoby poczekać jednak na nowe karty bo nowy proces technologiczny będzie, i taki gtx 960 który teraz kosztuje te 900 zł będzie kosztował w nowym procesie z 500-600 zł
  • Odpowiedz