Wpis z mikrobloga

#wosp #wosplive

Bilans podsumowujący działalność bloggera po ogłoszeniu wyniku rozprawy:

Opublikował Tweetów w liczbie - 65
... w tym "wypad pajacu" - 18


Na swoim blogu ciekawy cytat :

Trawę żarł będę i popijał wodą z kałuży, ale doprowadzę do takiego stanu, w którym wszystkie kreatywne faktury na linii Fundacja WOŚP Złoty Melon, firmy prywatne Owsiaków wyjdą na jaw.


oraz komentarze fanów Bloggera

Ta sędzina była pijana?

Tak..zawsze mnie zastanawiało czemu ślepota Temidy miała być jej cnotą. Jakby mi ślepa baba w mięsnym baleron ważyła to..to bym wziął paczkowany.

Innego wyjścia nie ma. Te sądy muszą być rozpier....ne i to jak najszybciej.


Jak tam prawe media TVP pod Wodzami Kurskiego? Pomogą?

Maciej Chmiel dyrektor TVP, o godzinie 21.48 pisze maila z tytułem "odmowa", w sprawie umowy WOSP z TVP. Gratuluję Kurskiemu

szczegóły tutaj

Jak tam Poranek Piotruś ?

Dzień dobry! Obudziło mnie rzyganie psa, a Wam jak się zaczął dzień?

I jakie plany na najbliższy czas?

Jadę po Skodę Felicję "dizel", czymś muszę dogonić tego Land Rovera z puszek. Transakcja barterowa, za koszt Laguny na części.

Czyli jak widać niezłomny blogger nie ustaje w swojej działalności. Będzie cały czas dążyć żeby swoje osiągnąć. Jest zdeterminowany. No cóż, jestem ciekaw tylko w jaki sposób zareaguje na kolejny proces...

Jeszcze tylko podsumujmy media i ich reakcje :

tvn24
Gazeta Wybrcza
Onet
WP

Na Facebookowym profilu WOSP ponad 8000 osób polubilo wiadomość o przegranej bloggera

A jak tam "prawe" media ?

Niezależna donosi "Sędziowie po stronie Owsiaka." i dodają :

Jednak najgłośniejszy wyrok zapadł pod koniec 2014 roku. Wtedy też mainstream początkowo puścił przekaz, że Owsiak jest wygranym. Do czasu, aż - jak pisaliśmy - "MatkaKurka przedstawił pełne, 28-stronicowe uzasadnienie wyroku ogłoszonego w procesie jaki wytoczył mu Jerzy Owsiak. Bloger podkreśla, że treść dokumentu jest miażdżąca dla Jerzego Owsiaka, fundacji WOŚP oraz księgowej Doroty Pilarskiej i rzecznika WOŚP Krzysztofa Dobiesa. Ponadto sąd wykazał szereg nieścisłości w zeznaniach Owsiaka".


Ja naprawdę nie wiem dlaczego tak jakoś nie chce im sie prawomocnego wyroku cytować...

TV Republika milczy, podobnie Gazeta Polska, wSieci.

Twitterowa Prawica w postaci - Sama Pereiry, Michała Rachonia oraz Warzechy też milczą.

Co dalej ?

Blogger będzie sie odwoływać - znając życie. Czeka jeszcze proces wytoczony jego żonie dot. usunięcia kłamliwych i obraźliwych tekstów pod adresem Owsiaka / Wośp. Ale znając życie Piotruś będzie dalej drążyć temat.

Btw, pamiętacie jak Pisał o Owsiaku, że jest recydywistą, bo nie chciał pokazać dokumentów WOŚP ?

Kurak, jako że ma już na karku 3 wyroki (za Prezydenta Cwela, i 2 za Owsiaka/Wośp) to kim jest zatem ?

Ja tylko jeszcze przypomnę, ze za miesiąc (8 marca) oficjalny wynik 24 zbiórki WOŚP

*************

Spodobał Ci się komentarz ? Zapraszam do obserwowania Tagu #goofaskomentuje

Inne moje komentarze :

podsumowanie pierwszego miesiąca TVP pod wodzami Kurskiego
kłamstwo TV Republika o Owsiaku
Matka Kurka o Cyrku w sądzie

Goofas - #wosp #wosplive

Bilans podsumowujący działalność bloggera po ogłoszeniu w...

źródło: comment_3YYeUrhRSxcAhycFUy80wTkY0GoHt0su.jpg

Pobierz
  • 3
@Wsiok: Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał wyrok wydany trzy miesiące temu w Legnicy za internetowy wpis, że “Polską rządzą dwa ruskie cwele Tusk i Komorowski”. Sądy zgodziły się, że jego autor – bloger z podchojnowskiej wsi – jest winny znieważenia prezydenta. Wyrok jest prawomocny, ale Piotr W. nie zamierza się z nim pogodzić. Idzie do Strasburga.
Zgodnie z podtrzymanym wyrokiem, Piotr W. jest winny znieważenia głowy polskiego państwa, ale nie został