Wpis z mikrobloga

TEORIA SPISKOWA
1.5 dnia temu Shentang wrzucił filmik jak Azazel pada od Rebornów za co dostaliśmy bany:
http://www.wykop.pl/wpis/16400853/sroda-rano-i-juz-humor-popsuty-chillujemy-z-chopak/

Wczoraj z tego samego konta Youtube Marahin wrzucił filmik jak sobie coś testuje z ziomeczkami: https://www.youtube.com/watch?v=WfUliAbItqQ

Czemu Shentang miałby wrzucać ten filmik? Chyba tak naprawdę Azazel to alt Marahina, hehe. Nie chcial by bylo ze bany polecialy za zabicie admina wiec poprosil kolege sponsora serwera by ten wrzucil to za niego na wykop. Zreszta polecam zobaczyc kiedy zostala zrobiona postac "Azazel" :)).

ALE WIECIE TO TYLKO DOMYSŁY.
#mirkots
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marahin: Od afery z czapką wiedziałem że jesteś łgarzem, już wtedy wymyśliłeś zupełnie inną wersję żeby tylko mnie zbanować bo nie zwracałem się do ciebie na per lordzie marahinie, teraz to że jesteś zwykłym kłamcą wiedzą już wszyscy i jak się z tym czujesz?

pierdyliard dowodów a ty dalej w zaparte, nawet resztek honoru nie potrafisz zachować

Cóż. Przeciętny chłopina z Warszawy. Nie studiuję, prowadzę mały-serwis komputerowy. Urodzilem się dosyć
  • Odpowiedz
Naprawdę to jakaś k------a żenada, skoro tak było to jestem za pełnym resetem bo przecież niszczy się ludziom grę. Tym ludziom odebrano godność. Reset i całkowite odcięcie się administracji od gry, chcą administrować to niech nie robią sobie altów.
  • Odpowiedz
W misiach teoria o tym, że Azazel to alt mary już dawno była omawiana na TS i raczej wszyscy byli zgodni. Największym argumentem było to, że Azazel i marahin nigdy nie ruszają się w tym samym czasie. Widziałem też sam jak Azazel razem z Huffi byli na expie kilka razy.
  • Odpowiedz
Też mnie zbanowali, bo zaproponowałem zbiórke na nowy serwer typu rpg, bez mentalnych gimbusów w administracji i przede wszystkim graczy
  • Odpowiedz
plz ziomeczku bany dostały osoby które najpierw zabiły noobchara jednego admina a po dwóch dniach noobchara drugiego admina xD


@Madamram: są tacy co zwalczali pk pod depo ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie zabili nooba adminki/a bezkarnie a i tak dostali bana XD
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: Chłopie to są jego pieniądze, jego praca, jego programowanie, jego p--------y serwer. Czego Ty k---a żądasz? P----------o Wam się w p-----h totalnie. Niech sobie banuje kogo ma ochotę, macie tyle k---a serwerow a d----------e się do jednego i teraz żądacie odejścia adminów. Nosz kuwa co ja dzisiaj czytam to k---a kisne... To będzie top afera mirko ever.
Dzieciarnia żądająca prawa do nie swojej własności.
  • Odpowiedz
  • 4
"tak to jest jak się daje 18 prowadzić serwer"
Zachowujecie się, jakby serwer został stworzony przez istotę nadludzka i przekazany w ręce marahina. Od początku jest prowadzony przez ta sama osobę i wielu z Was od początku się coś nie podoba. Nie chcecie grać, to nie gracie. Nie widzę problemu.
  • Odpowiedz
@kitz: A wg mnie, dziecinadą jest takie kręcenie afery na podstawie ots i p-------------e się do twórców co chwile z jakimś problemem. Jeśli uważasz, że twórca to głupi dzieciak, to olej jego serwer. A jeśli chcesz grać, to po co kręcić aferę non stop? Jego serwer, uznał że tak należy zrobić, wielu osobom się to podoba, wielu się nie podoba. Nikt nie każe Tobie grać na tym serwie.
  • Odpowiedz
o c--j, taktycznie jak w Normandii. Do tej pory byłem sercem i duszą za Miśkami i przeciwko Rebotom - powiedzmy sobie szczerze, macie porąbane w głowach i uzurpujecie sobie prawo do serwera, który miał być rpg-casual, a nie jak każdy inny serwer. Widziałem Wasze zachowania sam i popieram te kary.

Ale to co Marahin odwala to jest poezja :D. SROGA INBA MOI KOCHANI, SROGA W SIERMIĘŻNIE.
  • Odpowiedz