Wpis z mikrobloga

#buty #cokupic #oszukujo
Mircy, polećcie jakieś tanie buty w stylu ze zdjęcia do codziennego chodzenia. Czego bym nie kupił, wszystkie idą się #!$%@?ć po kilku miesiącach użytkowania. W zeszłym kupiłem podobne wojasy i po 9 miesiącach podeszwa pod palcami przetarła się na wylot. No #!$%@?, 300zł za buty, które nawet okresu gwarancji nie przetrwały. Budżet mam bardzo ograniczony, bo mi #rozowypasek dał bana na ekskluzywne obuwie skoro za taką wielką kasę buty i tak są po 9 miesiącach do wywalenia. Kupiłem więc 3 tygodnie temu tanie (no nie takie tanie, bo ponad stówkę kosztowały) buty w deichmannie i już nie mogę w nich chodzić. Pod pietą, zamiast wypełnienia jest coś na wzór kratki od formy wtryskowej, co wbija mi się w pięty tak, że po chwili noszenia czuję ból aż do kolan. Pamiętam, że noszone za gnojka z licbazy buty z bazaru miały ten sam feler ale myślałem że za 100zł+ można spodziewać się czegoś więcej.

Podsumowując, wie ktoś gdzie w ogóle szukać butów do 100, max 200zł, które nie będą kaleczyć mi nóg i chociaż ten jeden rok przetrwają? Raz kupiłem conversy ze zdjęcia za 189zł - ponad 2 lata w nich chodziłem. Niestety, przestali je produkować i rozmiar 45-46 jest nie do dostania a te "współczesne" macałem i sa z tak cienkiej i gównianej skóry, że szkoda gadać...
źródło: comment_FOZgQHIKuzRq9i0jR2R3ClY92cJHYkzN.jpg
  • 11


@smk666: kup czlowieku jakies buty sportowe, nike, adidas, znajdziesz jakis model dobry (szczegolnie adidasy maja calkiem ok jakosc wykonania) a nie placzesz ze kupujesz buty po jakis wojasach i innych deimanach i sie psuja, to ze cos kosztuje dajmy na to te 300 zl nie znaczy ze jest ich warte, ale tez czasem za te 300 zl znajdzie sie cos dobrego
trzeba szukac
@smk666: Adidas Oracle (g41069). Jestem z nich zadowolony. Sztuczna skóra, ale mi to akurat pasowało, nie pęka na zgięciach. Chodzę w nich drugi sezon.
Mają nietypowe rozmiary (np. 43 i 1/3) więc warto na to zwrócić uwagę przed zakupem.
to ze cos kosztuje dajmy na to te 300 zl nie znaczy ze jest ich warte, ale tez czasem za te 300 zl znajdzie sie cos dobrego

trzeba szukac
@Jazielony
Własnie dlatego pytam o opinie, bo na własnej skórze na dobre (poza nieprodukowanymi już conversami z fotki) nie trafiłem
@MarianKolasa:
Mam wrażenie, ze 46 i tak są już za duże. Wszyscy znajomi się dziwią ale mam drugi palec około 1 cm
@Psychopathy_Red:
Nie wiem, może ważysz 60kg czy coś w okolicy. Ja praktycznie cały dzień siedzę za biurkiem w pracy, praktycznie wszędzie jeżdżę samochodem i po 9 miesiącach te ostatnie wojasy wyglądają od góry jak nówki a podeszwę mam przetartą na wylot. Żebym jeszcze w nich biegał czy chociaż chodził kilka kilometrów codziennie to można by to zrozumieć. Za gnojka chodziłem dużo więcej a jakoś podeszwy wytrzymywały dłużej, na pewno dłużej niż