Wpis z mikrobloga

Dzień dobry od #contourcycling
Mam dla Was, moje kolarskie Mireczki, #rozdajo jeszcze ciepłego wzoru tessellate, który jest tylko wstępem do kompletu z koszulką i czapeczką. Skarpety są prawilnie wysoko kolarskie i elegancko wydziergane!
Zasady niezmienne: zielonki nie biorą udziału, a mirkorandom wyłoni zwycięzcę. Plusujemy do 23:59 w niedzielę, a wyniki ogłoszę wieczorem 08.02.

Dodatkowo na FB za kilka dni będzie losowanie dwóch par skarpet, a warunkiem jest polubienie strony (wszyscy, którzy dotychczasowo polubili też biorą udział;)).

Powodzenia! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#szosa #stylowa
wspodnicynamtb - Dzień dobry od #contourcycling
Mam dla Was, moje kolarskie Mireczki...

źródło: comment_idI9W3pT9bsORsoPdEhhoMMY4c5W0vPI.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: 400+ mirków chce dostać skarpety. Skarpety, #!$%@?. Skarpety. Jak to mówią, Karma is a bitch, o czym większość z was przekona się w okolicach gwiazdki '16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A tak wyglądają nie na nogach.


@wspodnicynamtb: a po co ktoś miałby je oglądać nie na nogach?

A z ciekawości; jak się robi skarpetki? Jest jakaś taka maszyna że z jednej strony wchodzi nitka a z drugiej wyskakują skarpetki? Co ta maszyna ma tam w środku? Zrób jakiś filmik albo opowiedz.
  • Odpowiedz
@KEjAf: Nie dziergam ich, ale generalnie maszyny wygląda tak, że kilka różnych przędzy wchodzi do maszyny (w zależności od kolorów), wzór jest wgrywany, i wyskakuje skarpetka, czasem bez palców;)
  • Odpowiedz