Wpis z mikrobloga

@niedzviadek: ja zrobiłem taki myk że kupiłem używane eizo. Pierwszy po 3 latach wymieniłem na większy bo taki miałem kaprys :D Nie narzekam. Zastanów się nad taką opcją, troche kasy zaoszczędzisz :)
@niedzviadek: Od 24620 godzin pracuje na Eizo FlexScan S2111W. Nie jest to FHD ale w życiu nie zamieniłbym go na inny. Nic w nim nie padło, świeci tak samo jak na początku, doskonałe kolory, tonacja, barwa. Czasami tylko go skalibruje. Jeśli ten mi padnie to następny będzie kolejny Eizo - tym razem coś większego :-) Kiedyś do grafy był tylko Eizo i daleko nic. Teraz już jakościowo monitory się trochę zrównały.
LG 29UB55-B


@kWeb24: Taki mam w pracy - bardzo przyzwoity monitor :) Chociaż może uda się w moim budżecie coś lepszego wyłapać.

@Banks:
Jakie to EIZO brałeś?

@Surgeon:
Jednak zależy mi na minimum fullHD :) tego monitora będę używał nie tylko do grafikowania ale też do domowych zastosowań gierki itp.
@sirgorn: Właśnie potrzebuje do pracy, filmy obejrzę sobie na tv. A brak ramki kusi, potrzebuje monitora tylko pod pracę. Mógłbym dostawić kolejny do swojego ale raz, że i tak potrzebuję coś nowego, dwa że jeśli dokupię tylko 1 to kolory między nimi będą się pewnie różnić, a 3 że jak kupię 21:9 to stary będę mógł sobie dostawić obok w pionie pod kod. :) Więc jak widzisz, pod 21:9 mam solidne
@kWeb24: pewnie, każdy ma inne wymagania, ja stwierdziłem, że w przyszłości i tak kupię 34'' 21:9 który na wysokość akurat pasuje z aktualnymi 27'' 16:9, więc będzie to idealny zestaw pode mnie ;) A ze względu, że aktualnie 34'' uhd zakrzywione są nieziemsko drogie, to poczekam aż stanieją, a drugi taki sam monitor i tak jest dla mnie upgradem ;)